Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkülönböztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni a hirtelen fellángolást a szerelemtől?

Figyelt kérdés
Az a baj velem, hogy ha egy kicsit is szimpatikus nekem valaki, már rögtön azt gondolom, hogy szerelmes vagyok. A tetszésnél erősebb érzés jön elő ilyen "bármit megtennék érte" stílusban. Ez egészen addig tartana, amíg meg nem kapnám, utána ráunnék. Épp ezért nem jövök össze senkivel, mert már 3-szor megtörtént velem ez és nem szeretnék több srácot megbántani. Kezdem azt gondolni, hogy én nem tudok szerelembe esni. Volt olyan, hogy 2 évig odavoltam egy fiúért, akit csak látásból ismertem. Ha megláttam, összeszorult a gyomrom, majd elolvadtam, ha rámnézett. Teljesen azt hittem, hogy ez már szerelem, de később elgondolkodtam azon, hogy akkor is így éreznék-e, ha összejönnénk. A válasz elbizonytalanított. 16 éves vagyok, van még sok időm, de én csak fellángolás miatt nem szeretnék senkivel kapcsolatot. Ha már együtt vagyunk valakivel, pontosan mit érzünk iránta, mikor szerelmesek vagyunk? Fellángolásnál is Vele akarunk lenni és szerelemnél is, de az egyik előbb elmúlik és ez már csak akkor tudatosul, amikor összejöttünk az illetővel. Tudom, gyerekes kérdés, de nézzétek ezt el egy 16 éves, tapasztalatlan lánynak.
2009. okt. 29. 17:29
 1/4 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben jártam nyár elejéig.Minden lányt aki tetszett, meghódítottam, és utána dobtam, mert valójában nem is szerettem. A nyáron megismerkedtem neten egy lánnyal, és azóta érzem, h ez igazi szerelem, mert ha más lányra nézek, akkor mindig ő jut eszembe, és nemtudnám megcsalni. Ha te is szerelmes leszel, megtalálod az igazit, akkor te is ígyfogsz érezni, és merj beleugrani kapcsolatokba, tegyél szert tapasztalatokra. Mi (a barátnőm és én), úgy érezzük, h mi vagyunk egymásnak az igazi,igaz, h Ő 14, én 16, de egész életem leélném vele:)
2009. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Ha nem tapasztalod mi a szerelem, akkor nem tudod és nem is fogod megtudni. Illetve ne játszadozz a fiukkal, mert egy olyanba botlasz még fel is képel.


Kérdésedre válaszolva, nem lehet elmondani. Látod te sem tudod, ugyan úgy nem lehet elmondani, meg kell érezni.


Térj észhez.


Üdv, bakter

2009. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már leírtam, hogy nem szeretnék játszadozni a fiúkkal, épp ezért nem jövök össze azzal, aki csak úgy hirtelen megtetszik. Egyébként nem értem, hogy miért kéne "észhez térnem", csak mert feltettem egy teljesen normális kérdést.
2009. okt. 29. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A hirtelen fellángolás hamarabb elmúlik, mint a szerelem :) Ezt csak idő múltával tudod megmagyarázni. A fellángolás az szerintem amikor tényleg mindent rózsaszínben látsz, minden mintha visszamosolyogna Rád. A szerelemnél azonban a földön tudsz maradni, de mindezt úgy, hogy ugyanúgy zakatol a szíved mikor meglátod a barátod, vagy ha felhív stb. :) Amúgy jó kérdés, elgondolkodtató a válasz :)
2009. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!