Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetováltatnék, de hova? ( a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetováltatnék, de hova? ( a többi lent. )

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje gondolkozom az első tetoválásomon. Az egyik nap a barátom azt mondta, hogy tetováltathatnék akár a szeméremdombomra, mert őt tuti felizgatná. Szerintetek megtegyem a barátom kedvéért? Vagy máshova csináltassak? 17/L
2011. aug. 31. 00:22
 1/8 Dr. Endressy László ***** válasza:

Ne a barátod kedvéért. Max magadért. Ez a te tested.


Egyébként lányoknál én a "szárnyon" lévőt szeretem tetkóba.

2011. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem szeretem a nőkön a tetoválást.

A ribirendszám pl totálisan kizáró ok,ha meglátom oda sem megyek.

2011. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
köldöködből egy seglukat :)
2011. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dr. Endressy László ***** válasza:
tattocult oldalon vannak csajos képek is... nézzél meg egy párat... hátha tetszik vmelyik pozició...
2011. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
tetoválást majd akkor csináltass, ha te úgy érzed és majd olyan tetoválást amilyent te akarsz. Te leszel az, aki viseli, a pasid meg bármikor koccolhat.
2011. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem semmiképpen sem szabad tetováltass még amíg azt sem tudod mit fogsz dolgozni ,ha felnősz.Lehet ,hogy a választott szakmádban kizáró ok lesz majd a tetoválás (legyen az akárhol)


Ezenfelül akkor tetoválj amikor te szeretnél ,de talán jobban járnál valami pircingel azt legalább el lehet tüntetni ,ha zavar.

2011. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne tetováltassá inkább ...
2011. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
epilátorral szedd ki az összes szőrt a p*ncid körül... és egy garázst a p*ncidhoz... barátod meg egy ferrarit a f*szára :D
2011. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!