Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakarok menni, mindegy hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakarok menni, mindegy hova és kivel, reggelig haza sem akarok jönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ilyesmi még sose fordult elő velem. Itt ülök és már kb 1 órája érzem, hogy éget belül egy rendkívül erős tűz, hogy kimenjek, az emberek közé, az utcákat járni, esetleg beülni valahova, tényleg mindegy hogy hol kötök ki vagy mi lesz, csak töltsem az éjszakát úgy,hogy érezzem, hogy élek. A gond az, hogy nincs olyan akit hívhatnék most,hogy jöjjön velem,tehát nem igazán tudom,hogy mit csináljak,ha egyedül indulok neki az éjszakának ? Sétáljak egyszerűen vagy menjek be valami klubba, esetleg más ?


17/L


2011. okt. 28. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Forever alone
2011. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tüzelsz?
2011. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tüzelek:d
2011. okt. 29. 00:02
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem szexet akarok..
2011. okt. 29. 00:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát indulj meg hátha látsz valamit :) csak figyeljél nagyon :)
2011. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hová valósi vagy?
2011. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Maradj szépen a fenekeden... péntek van sokan mennek ma inni, néhol sok a balhé meg a kötekedő ember, szóval nem ajánlatos, hogy tök egyedül elindulj.
2011. okt. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vecsési vagyok.
2011. okt. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen érzésem, de elmúlt! :)

Hallgass Ossiant Depressziót hangerővel! Az segíthet! :)

Mondjuk én szívesen mennék veled ha tehetném! Melyik városból vagy?


Amúgy veszélyes ám egy lánynak éjszaka egyedül!! És ez komoly! Ma még sétálsz, de 3 nap múlva bedrogozva megerőszakolva fekszel egy svájci kupiban, menekülési esély nélkül!

2011. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!