Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen, és "hogyan"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen, és "hogyan" kaptátok az első csókot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 10:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Volt egy fiú, akivel születésem óta jóban voltunk, de mivel 5 évesen elköltöztünk ez megszakadt. Bár rokonokhoz visszajártunk, de akkor már nem voltunk barátok. És egy buliban valahogy egymásra találtunk, sokat nevettünk. Szóval olyan hangos volt a zene, hogy felmentünk a padlásra beszélgetni.Homályosan, de láttuk egymást. Valamiről beszéltünk, de már egyikőnk sem tudta miről, mert annyira nem oda figyeltünk és lány létemre megcsókoltam. Mindig emlékezni fogok hogy nevettem, mikor a világ legédesebb és legkisfiúsabb vigyorával az arcán megkérdezte: Ezt miért kaptam? 15/L
2011. szept. 1. 16:40
 12/17 anonim ***** válasza:

12 éves voltam és mindig idősebbnek néztem ki a koromnál és megtetszettem egy 16 éves csajnak és azzal smároltam egyet.nem vicc!


14/f

2012. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

15 voltam, egy németországi romkocsmában egy 26 éves sráccal. Nem volt egy nagy élmény, de alapvetően nem bánom. :)


24/N

2012. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen kaptam volna tök romantikus helyen, egy erdőben. De azon kívül, hogy meglepetésszerűen ért, nem vonzódtam a sráchoz, és nem hagytam magam... Ezt azóta sem bánom, mert magamat és őt is becsaptam volna ha belemegyek, márpedig ha belemegyek, folytatása is lett volna. Jó, hogy nem volt.


Így végül az első igazi csókot főiskolás koromban kaptam, de annak hogyanját le nem írom, mert 18karikás. :-)

2012. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy történt hogy bevoltam rugva, táncolt velem szembe egy csaj megbotlott és pont úgy esett nekem hogy bekaptuk egymás száját
2012. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Első még oviban pusziltam meg egy lányt akibe "szerelmes" voltam még kb 5 évesen. De az csak puszi volt.

Az első igazi csókom 13 évesen volt az osztálytársammal. A lány már 1 éve tetszett, és megkérdeztem tőle hogy mikor vége a tanításnak akkor hazakísérhetem-e. Igent mondott. Én nagyon örültem, és persze minden haveromnak elmondtam. Aztán mikor vége lett az utolsó napközinek is, akkor szépen egymás mellett mentünk a járdán. Aztán már a háza előtt voltunk. Megfogtam a kezét, és adtam neki egy igazi nyelves csókot. Nem volt annyira rossz, és neki is tetszett. Holnap meg már kézen fogva mentünk suliba :D 17/F

2021. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon aranyos történetek!!! Nekem még nem volt csokom,tény és igaz, de 1 hét múlva lehet már lesz ❤️

16l

2021. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!