Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékat vehetnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékat vehetnék a 19 éves barátomnak. Fiuk ti mit kaptatok első Karácsonyra Barátnőtöktől? Örültetek neki?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatról lenne szó. 19 éves barátomnak mit vehetnék karácsonyra? Nem tudom milye van, milye nincs, mit szeret mit nem. Ilyenekre gontoltam. Feliratos törölköző, vagy toll, vagy nem tudom. Túl nagy dolgot nem akarok. Első karácsonyunk és nincs egy hónapja hogy együtt vagyunk. Köszi az ötleteket.

És szerintetek mennyi idő után lehet bemutatni a szülőnek?


2009. dec. 3. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
hát ha vmi szokása pl: dohányzás. akkor egy szép öngyújtót. esetleg fémflaska(kulacs) ezt sok 20év körüli srác szereti :)
2009. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :-)
2009. dec. 3. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
ne köszönd csak nyomj egy zöld hüvelykujjat:D
2009. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2009. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18. miérT?
2009. dec. 3. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a toll, belegravíroztatva a monogramjával, vagy esetleg lávalámpa (az 1. karácsonyra a barátom is ezt kapott és nagyon szereti). Ha együtt lesztek este hangulatos világítást ad! :)

Szerintem karácsonykor már esedékes bemutatni a szülőnek, ha komolynak érzed a kapcsolatotokat!

2009. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget, sokat segitett a lámpa is:)
2009. dec. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!