Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan puhatolhatnám meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan puhatolhatnám meg, hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés
Sok dolgot csinálunk együtt, és már születésünk óta ismerjük egymást. Viszont olyan 5 éves koromban elköltöztünk, és nem is találkoztunk. és most újra "egymásra találtunk", piszkál, bökdös, viccel, és legutóbb megszívatott azzal, hogy messzire elmegy, de csak viccelt, aztán együtt röhögtünk, majd azt kérdezte: azt hittem nem is akarod látni a rusnya pofám. erre én: tessék? ő meg: hát rusnya, nem? nem tudom eldönteni, hogy most tetszek-e neki, vagy szimplán barátok vagyunk. 14/L
2011. aug. 31. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ezekből nem tudod eldönteni..


Igen, szerintem tetszel neki.. Eléggé egyértelmű.

2011. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak szúrni akar..
2011. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ennyiből nem tudod eldönteni, nem vagy egy IQ-fighter te sem. :D


A minimum vagy jól megb@szna téged. Na most örülhetsz.

2011. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!