Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veltek is így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Volt már veltek is így?

Figyelt kérdés
Az helyzet hogy félek szeretni. Nem arról van szó hogy szégyenlős vagyok akárkivel nagyon szivesen és nagyon jól el tudok beszélgetni viccelődni, meg minden. Csak ha észreveszem hogy egy lány kezd máshogy beszélgetni velem, akkor elököm magamtól, kerülöm és hideg vagyok vele. Nem tudom miért csinálom, olyan ez mint az ösztön.
2011. aug. 31. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2011. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak 1-et jelent b.zi vagy
2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem ösztön.

Valahogy így definiálnám a gonoszságot. Félelem a szeretettől. Ez a személyiséged (nem egyéniséged!) eredménye. Küzdj ellene. Pontosabban ne, mert akkor csak táplálod azt. Hagyd elillanni!

2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ressie ***** válasza:
Igen és ezt úgy hívják hogy zárkózottság. Bebújsz a csigaházadba. Nagy szívás, de egyszer majd találkozol valakivel, akinek majd meg tudsz nyílni.Remélhetőleg.
2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd lesz olyan lány, aki nem ezt hozza ki belőled, speciális eset vagy. Félsz, hogy kiesel a szerepedből valamiért.
2011. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, mint te!


Pár hete egy lány nagyon intenzíven írt nekem facebookon meg látszott, hogy nagyon szeretne már velem találkozni is, de én egyszerűen hárítottam, hogy most nem jó nem érek rá és nem is beszéltem vele azóta sem, nem tudom, igaz nem is annyira tetszik külsőre, de szerintem inkább nálam is lelki nyavalya miatt van ez.

2011. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább azért van, mert te nem akarsz az adott lánytól semmit, és félsz ezt megmondani neki, amikor látod hogy őt érdekled?
2011. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!