Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy okos, intelligens, kedves...

Egy okos, intelligens, kedves és szép lányt a cicababás külső miatt undorítónak-, vagy irigylésre méltónak véltek? Mi a véleményetek az ilyen nőkről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 18:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az hogy megsimogatnám a popsiját:)
2010. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem foglalkoztat. Egyáltalán nem érdekel. Ritkán agyalok hasonló felesleges dolgokon.
2010. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

szia!

először meg kell ismernem az illetőt:)utána alkotok róla véleményt.Ez nem könnyű mert sokan az első benyomás után már ítélkeznek.Szerintem a többségük csak féltékeny:)

Ezért nem is értem az olyan kérdéseket, amikben egy ismeretlenről képet linkelnek be és róluk mondanak mindenféle negatív véleményt.

2010. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
"Nekem az hogy megsimogatnám a popsiját:)" -szép válasz:)
2010. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
19:20, teljesen egyetértek...
2010. febr. 4. 19:30
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben attól függ,hogy mit értesz cicababás külső alatt..Ha az agyonszolizott, platinaszőke hajú, k*rvásan öltözködő lányokra gondolsz, akkor az lehet akármilyen intelligens, egyszerűen gusztustalannak tartom, és fizikailag nem tudnék vonzódni hozzá.

Ha úhy érted, hogy csinosan ltözködik, szép arcú, akkor viszont azt gondolnám, hogy tökéletes. :) 25/F

2010. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen ismerősöm, és eszméletlen aranyos a csajszi.

A többség valószínűleg nem nézné ki belőle, hogy nem olyan, mint úgy általánosságban az ilyen "cicababák".

Semmi esetre sem undorító, de nem is irigylésre méltó. Mindenki találja meg önmagát, ne kelljen beskatulyázni, hogy ez cicababa, ez rocker és stb stb..

2010. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Szóval: nagyon szép arc és tökéletes testalkat (már akinek tetszik a nem túl magas, kis vékonyka, de nem csontváz lány), hosszú szőke (nem fehér) haj és télen fehér, nyáron barna bőr, csinos öltözködés...kedvesség, intelligencia sugárzik a lányból, érzékeny és jószívű.

Erről így mi lenne a véleményetek?

2010. febr. 4. 20:22
 9/37 anonim ***** válasza:

Talán linkelj egy képet, és megmondjuk..

Mindenkiről lehet írni szépeket, de a valóság kicsit szürkébb..

2010. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Képet semmiképp!!

Akkor inkább nem kérek véleményeket, de tudom, hogy mi lenne a vége...

A csaj úgy néz ki (!!!!), ahogy leírtam, ez tuti!!

2010. febr. 4. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!