Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szoktatok szoknyában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok szoknyában állva pisilni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 17:31
1 2
 11/14 Ájron ***** válasza:
Fura egy fétised van, hallod-e! :-D Hétköznapi használatra nem túl jó ötlet, de azért egy "alakalmi" ötletnek megfelelne :-D
2011. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Problem? ***** válasza:
Miért te szoktál a gatyádon keresztül hugyozni?:D
2011. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Háát...én kislánykoromban nagyon szerettem volna kisfiú lenni és gondoltam, ha állva pisilek, akkor az is leszek...hát nem jött be. :( De azért cserébe sokat verekedtem...de még akkor se lettem kisfiú.

De azért most már örülök, h lány vagyok, odavagyok a pasikért, meg vissza. :D

2011. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 harisnyababee ***** válasza:
Hihi,egy idöben az én párom is rá volt kattanva,h tanuljak meg állva pisilni.xDJah,mer az egyik haverja ráflesseltette,h az ö csaját megtanitotta állva pisilni.Én tusolás közben gyakoroltam egyszer 2szer kedvesem legnagyobb örömére.;)Am irányitani is lehet megfelelö technikával..:)A végére már elég jól ment a kádban,de élesben azért nem merném kipróbálni..
2011. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!