Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Úgy vettem észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Úgy vettem észre, hogy ha van egy kevésbé szép csaj, és jó ruhákat hord megszépíti őt, és felkelti az érdeklődésem, viszont ha melegítőben vagy valami szakad cuccban van észre sem veszem. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Tényleg befolyásolja a szépséget a öltözködés, vagy csak én látom így?
2011. aug. 31. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem is rohadt sokban befolyásolja...

18L

2011. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a mackónadrág szexi
2011. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Engem nyakig cipzározott pulcsiban és hosszú egyszerű farmerban is 5en ostoroztak egy este alatt.
2011. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sokat számít az öltözködés, azzal tudod kiemelni az előnyeidet. Ha valakinek a szeme szép, akkor azt kell kihangsúlyoznia, ha csinos a feneke, akkor vegyen valami szép karkötőt, ami odavonzza a tekinteteket. Ha nincs szép formája, akkor jobb, ha nem emeli ki annyira.

16/L

2011. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A karkötőt azért, mert a hátsóddal kb. egy vonalban van a kezed. Mielőtt valaki megkérdezné. Az előző 16/L
2011. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenkit befolyásol. Ezért írom le én is itt számtalanszor, hogy érdemes tudatosan ügyelni arra, hogy a kevésbé figyelemfelkeltő lányokat is észrevegyétek.
2011. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A stílus szerintem fontos, mert az amit meglátsz először... de annak passzolnia kell az egyénhez is.
2011. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A vetkőzés engem jobban motivál, mint az öltözés.
2011. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy jó gönc+smink abszolúte növeli az önbizalmat, ergo szebb lesz tőle a csaj
2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy amíg nem ismersz valakit, addig nem fog kitűnni a tömegből melegítőruhában, szakadtan, sok embert még kiöltözve se biztos hogy észreveszel, épp ezért vannak olyan dolgok, hogy lehet hogy jelen volt egy ismerősöd valahol, ahol te is, azelőtt mielőtt még megismerted volna, lehet hogy láttad is, csak nem emlékszel rá.
2012. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!