Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves koromban kell majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koromban kell majd aggódnom amiatt, hogy nem találom meg azt a fiút aki alkalmas párkapcsolatra? 17/L

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bennem van a hiba, olyan suliba járok ahol többségben fiúk vannak. Én senkihez nem megyek oda kezdeményezni, ha meg valaki oda jön akkor nem tudom kezelni a helyzetet. Az én személyiségem elég rideg és távolságtartó:S Olyan férfiak meg nem találok akik, hosszú ideig udvarolnának. Nem értem a mai lányok, hogyan tudnak úgy párkapcsolatot kialakítani, hogy nem kell a fiúknak küzdeni értük.
2011. szept. 1. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 35-40 évesen már kezdhetsz aggódni.
2011. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 30 évesen is megtalálhatod az (igazit),ez nincs korhoz kötve
2011. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kortól függ, van aki még 60 évesen is újságokba hírdeti magát (meg is van róla a véleményem)...

Amúgy ne aggódj :) Ha valaki igazán téged akar, akkor küzdeni fog érted! A többi csajjal meg ne törődj, belőlük lesznek a k*rvák -.-"

2011. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd és tapasztalsz te is... Ha megismered a pasik gondolkodásmódját, nem lesznek ilyen problémáid.

20L

2011. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan várd meg a számodra tökéletes párt.Hidd el,megéri várni.Szóval csak nyugi.Vannak ezzel így még sokan mások is.

17/F

2011. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
beszélgess többet fiúkkal, majd hozzá szoksz kevésbé fogsz szorongani ha olyan szólít le aki tetszik neked, ez gyakorlás kérdése nem az időn múlik
2011. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet...

22/F

2011. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Walk With Me ***** válasza:
Az oké, hogy rideg meg távolságtartó vagy, de ha valaki szimpatikus és beszélgettetek már párszor, akkor szép fokozatosan közel lehetne engedni. Ne görcöslj rá, ne próbálj minden fiúban potenciális társjelöltet látni, csak lazán, kötetlenül beszélgessetek, aztán a többi úgyis kialakul magától.
2011. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Várd csak ki nyugodtan... Legfeljebb ott tartasz ahol én. 0 szerelmi élettel és egyre gyengébb idegrendszerrel... Jobban jártam volna ha régebben kezdek el cigizni, ismerkedni, piálni, idegenekkel smacizni. Enélkül csak kirekesztett lehetsz!


20/l

2011. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!