Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább hagynom kellet volna? 17/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább hagynom kellet volna? 17/F

Figyelt kérdés
Szóval tegnap előtt este mentem haza kb hajnali fél egy körül egyik haveromtól(együtt szoktunk gyúrni,csak délután nem értünk rá,és ezért ilyen későn)És látom hogy egy ismerős lányt 2 cigány gyerek fogdossa,ő meg kiabált velük,odamentem és az egyik gyereket elvertem a másik meg elszaladt.És utána a lány meg velem kezdett kiabálni hogy miért avatkoztam bele,meg hogy ő is megtudta volna védeni magát(pedig kb egy hónapja még járni akart velem)És megkérdeztem hogy haza kísérjem-e,de ő csak kiabált,úgy csinált mintha én tehetnék róla hogy bántották.Ezt nem értem.Próbáltam vele beszélni,de ő haragszik rám.Szerintetek miért csinálta?Szerintem azért sok lány örülne neki hogyha megvédenék ilyen helyzetben.Szerintetek próbáljam vele megbeszélni,vagy idővel rájön hogy nem neki van igaza?Köszi a válaszokat.
2011. szept. 1. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet épp arra készült, hogy megdugassa magát a két sráccal. Végre összejött volna az édeshármas, te meg beleszóltál.
2011. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.Nem olyan lány.Meg hát akkor miért sikoltozott,meg sírt?
2011. szept. 1. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem idővel rájön,ha tényleg nem akart tőlük semmit...csak meg volt ilyedve és nem tudta hogy reagáljon
2011. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy érzi gáz, hogy neked kellett megmentened, és nem tudott magára vigyázni. Szal szerintem égőnek érzi.

De nem gondolja jól, meg kéne köszönnie, hogy segítettél. Szerintem idővel rájön, meg mondhatod neki, hogy ettől belevaló csajnak tartod, meg amúgy se volt fer ugye, hogy ketten piszkálták, csak kiegyenlítetted az esélyeket :D

De szerintem majd később rájön, hogy meg kéne köszönnie.

Meg lehet, hogy akkor még elég feldúlt volt a támadás miatt, és azt se tudta mit mond.

2011. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert csak az egyiket verted meg! A másik r......ot is agyon kellett volna ütnöd! Ha a lány ezt nem értékeli az az ő szintjéről árulkodik ha meg cigánnyal kezd ki az is!
2011. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg szimplán csak szégyelli magát hogy ilyen helyzetben láttad őt, feldúlt, de ha lecsillapodik lehet vele beszélni, hagyd kicsit hagy dolgozza fel a dolgokat, ha akar róla beszélni majd úgy is fog, idő kell hozzá hidd el. Azért érezze hogy mellette vagy, de ne erőszakoskodj vele. Tapasztalatból mondom sajnos :( 18/L
2011. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Idővel majd megköszöni. Szép gesztus. Én örülnék ha valaki megvédene ilyen helyzetben. Igazi pasi. A legtöbb fiu leszarta volna.

Amugy lehethogy a lány már előtte haragudott rád valamiért és nem akarta h megvédd.

2011. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj huje.ugyhogy hanyagold
2011. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!