Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy jelzés, hogy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jelzés, hogy inkább hagynom kéne magát a gondolatot is?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy pontosan mit érzek egy fiú barátom iránt. Valamennyire vonzódok hozzá, és egész nap rajta gondolkozok. Ha megérzem az illatát az osztályteremben,(mögöttem ül, nem olyan büdös...) akkor veszek egy mély lélegzetet, mert olyan jól esik belélegezni. Párkapcsolatot még nem szeretnék, mivel fiatalnak érzem hozzá magamat, viszont néha úgy vágyom az ölelésére. Szeretnék tetszeni neki. A lényeg az lenne, hogy amikor egy erősödni kezd bennem az érzés, hogy ez már túl gyanús vagyok magamnak, lehet, hogy alakul valami bennem, akkor mondd valamit. Múltkor például elkezdett mesélni nekem arról a két lányról akik már 3éve szenvednek miatta, és hogy ritka, hogy valaki beleszeret, vagy csak tetszik valakinek. Azt is kifejtette, hogy ő sem akar párkapcsolatot. Barátok vagyunk? Olyan közeliek, akik ilyeneket is megosztanak egymással? Élően pedig néha olyan furák a szemei mostanában amikor rám néz. 15 évesek vagyunk mind a ketten.
2011. szept. 19. 21:59
 1/5 anonimikusz ***** válasza:
Ne feledd, a lányok mindig érettebben gondolkodnak,mint a lányok. Lehet, hogy a "havert" látja benned, akivel jó dumálni. Te pedig vonzódsz hozzá? Ez csak testi vonzódás, vagy érzelmi is? Szerintem maradj meg jó barátnak, éreztesd,h megbízhat benned, és ha akar, úgy is közeledik majd. Ha meg még tényleg "kisfiú", akkor vedd a kezedbe a gyeplőt, és beszélgetés közben kérdezz rá,h milyen a lány ideálja, van-e aki tetszik neki, hagyd,h megbízzon benned és meséljen.
2011. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
" Ne feledd, a lányok mindig érettebben gondolkodnak,mint a lányok." Ezt nem feledem. :D :D
2011. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

15évesen fiatal egy párkapcsolatra?:O

nekem 14évesen 10hónapos kapcsolatom után már szex is volt..xd

2011. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17:11 ez te vagy?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


amúgy pedig ku.va büszke lehetsz magadra =D...

a kérdező pedig elképesztően normálisan gondolkozik=) Neki lesz igazi, odaadó párkapcsolata. Csak így tovább =)

L/17

2011. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem dumaljatok meg! (bocs hogy nincs ekezet...)
2012. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!