Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most miféle viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miféle viselkedés? Mit szoljak, mit szolnátok?

Figyelt kérdés

2-3hónapja voltunk nyaralni sulival. barátomnak van egy csaj haverja aki nagyon fiús, és a lány elhordott engem mindennek, mert összekaptunk a párommal és a csaj egyből bele akart okoskodni, én meg nem hagytam, leállítottam, sértegetett csúnyán beszélt velem, megalázott.

Barátommal próbált beszélni... de leirta neki hogy azzal hogy engem bántott őt is bántotta, mert szeret engem, és felrugta a barátságot amiben 5évig voltak, csalódott benne.

És ma elkezdődött a suli... és bocsánatot kért a barátomtól és mondta h tőlem is akar... és sztem barátom megbocsájtott neki, mert mondta h tőlem kérjen bocsánatot ne tőle mert engem bántott meg.

Azthittem azért védett meg mert őt is bántotta, ez kb. olyan mintha én unszoltam vna h álljon ki értem.


2011. szept. 1. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
tinédzser gondok :D
2011. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem úgy néz ki.örülj,hogy megvédett.miattad nem beszélt a barátjával,de már megbocsájtott neki.tedd te is ezt.
2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem féltékenyféle viselkedés.
2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem nevezem tini gondnak azt amikor valaki minden jöttmentnek és k/rvának elhord OK NÉLKÜL.

Én szem előtt tartottam a barátságukat, sosem kértem hgy válasszon köztem és közte, de a lány ezt kérte.

Félre értés ne essék nem jártak sosem, a lány totál pasis, de nagyon megalázó volt nekem, majdnem összeverekedtünk a csajjal.


Akkor azthittem barátom azért áll ki mellettem mert szeret és ő is igy gondolja hogy megvéd... de a mai után kb az jön le, hogy kamuzott és nem akar rosszba lenni a csajjal és soha nem is volt... csak azt akarta hogy elhiggyem h megvéd...

Gázul érzem magam.

Tudtam hogy barátok lesznek, nembaj, de kb olyan mintha én könyörögtem volna hogy ossza ki a csajt vagy vesszenek össze...

2011. szept. 1. 16:11
 5/7 A kérdező kommentje:

úgy érzem mintha most rajtam röhögnének hogy jól átvertek és elhitettek velem mindent értitek?...olyan megalázó...:S

holott nem kértem hogy védjen meg, ő hireszteli mindig h kiáll mellettem... ezért félek hogy megcsal vagy talál mást mivel eljöttem abból a suliból máshol szakmázok ő meg ottmaradt.

És félek hogy mivel ilyen ezek szerint HATÁROZATLAN, igy könnyen elcsábul más csajnak, mert nemtud nemet mondani:(

2011. szept. 1. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen....szeret és kiáll melletted és akkor te ebben is a rosszat látod csak? képzeld nekem is van egy lány barátom a kapcsolat mellett és mégis jól megvagyunk mert van egy BIZALOM nevű dolog...
2011. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Verd meg. Az a legjobb és leghatásosabb
2011. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!