Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nezett, de nem koszont;...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nezett, de nem koszont; mi lehet ennek az oka? Mit jelent ez a viselkedes a sracnal?

Figyelt kérdés
Par honappal ezelott udvarolt nekem egy bulin egy srac, de en picit frigid voltam vele. Utana sokszor lattam, hogy bamult engem. Majd mult heten egy bulin setaltam egy sraccal, es eszrevettuk egymast ezzel a sraccal, o az autojaba keszult beszallni, de vele volt egy csaj is. A felallas az volt naluk, hogy a csaj vezetett, a srac meg a mellette levo ulesen ult. Tobbszor elofordult mar, hogy a srac megkerdezte ezt meg azt a lanyt, hogy nem akad vezetni. Visszaterve a tortenetemhez a srac eszrevett engem, es csak bamult, koszonni se koszont. Majd kb 2 orara ra visszajott a buli helyszinere, de akkor mar egyedul volt, es o vezetett. Indult hazafele es mikor eszrevett beszelgetni egy sraccal, akkor bamult; ra par percre megint visszajott egy ismerosevel, akkor en mar 3 sraccal beszelgettem, de o szinten megintcsak megbamult.
2011. szept. 2. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Mi a probléma ezzel a viselkedéssel? Csak nézett, mert vágyna a társaságodra, Te viszont elutasítottad egy előző alkalommal. Ha így gondolkodsz a dolgon, talán mégsem annyira közönbös, és szeretted volna hogy odamenjen. Ezt esetleg úgy tudtad volna elérni, mikor észreveszed hogy bámul, odafordítod a fejed és rámosolyogsz.


Hogy miért nem köszönt azt pontosan nem lehet megmondani. Több oka is lehet. Vagy egyszerűen csak bunkó, akkor ne is érdekeljen, vagy megsértődött, ez sem túl bíztató jel, a harmadik lehetőség pedig az, hogy úgy gondolja nem igazán vagy rá kiváncsi, ezért csak távolról figyel. (Mondjuk ettől egy szia-t oda lehetne köszönni, bár megmondom őszintén ha közeledem egy lányhoz aki utána elutasít, és egy másik buliban látom fiúval, nekem sem esne túl jól... Ez nem a Te hibád, de ugye mindig az jár rosszul aki "érez" a másik iránt valami vonzalmat.

2011. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

magamból kiindulva, ez tipikusan az, amikor valamikor próbáltam 1 csajra hajtani nem jött össze, lehet hogyha gyengéden koptatod le rosszabb neki, dekinél hogy jön át,

Frusztrált, de tetszel neki még mindig- lehet hogy jobban mint mások, ezért sértődött és nem köszön, tipikus módja, hogy te azt hidd hogy nem érdekled- közben pont a maximális ellentétje, belül őrli magát, nálam volt ilyen de elmúlik


A másik helyzet amikor telibesz*rok valakit pl volt lány osztálytársakat akiket gimiben elviseltem, de most hogy így több mint 1 éve vége legtöbbször nem is fogadom a köszönésüket tekintettel a viselkedésükre- ami nem is ellenem irányult hanem csupán a 4éves nyavalygás folyamatosan gerjesztette bennem meg pár haveromban a dolgot..... de leírásod alapján inkább az első illik erre


19/F

2011. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem viszont az esett nagyon rosszul, hogy mas csajjal szallt be a kocsijaba, raadasul a csaj vezetett; kozbe pedig vegig engem bamult.
2011. szept. 2. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:

"raadasul a csaj vezetett"


Nekem nem esik le, hogy miért mind térsz ki erre a dologra, hogy a csaj vezetett...megha "frigid" voltál vele akkor most minek mind gondolkozol rajta.Tuti még gyerek vagy(18on alul)

2011. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 18 even aluli, csak nagyon felzaklatott, hogy magaba bolondit, majd mas csajjal latom
2011. szept. 2. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:

viszont most kicsit zavarba jöttem , mert mikor elpbb a váaszom írtam, pont arról a helyzetről volt szó, hogy te nem akarod ezért koptattad le.....

és már más pasival voltál szerinted mit gondoljon a srác?

vagy most veled is mi a helyzet :)?

2011. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hupsz, hát jár így az ember.


de nem gondolod, hogy ha te lehetsz más pasikkal, ő is lehet más csajjal/csajokkal??


téged az zavat, hogy más csajjal volt. naéés? te is más pasival voltál! meg amúgy is te űzted el magadtól.


DE semmi sem lehetlen, ha ennyire odáig vagy érte beszélj vele!! :) lehet örülne neki, ha kezdeményeznél (mivel legutobb te utasitottad el) bátorság;) és sok sikert!

2011. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmit.Csak elbambult.
2011. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 krvua ***** válasza:
89%
kangörcs.
2011. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!