Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek sosem lesz vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek sosem lesz vége?

Figyelt kérdés

először is: nem volt még barátom, de nem érzem cikinek, mert nem volt rá megfelelő személy, és szerintem értelmetlen csak úgy összejönni valakivel


viszont az a helyzet,hogy még tetszeni sem nagyon tetszettek fiúk, össz-vissz 3-4, a legviccesebb,hogy mind szinte reménytelen..(az egyikkel volt egy kis ügy, de nem lett belőle semmi) szóval mindegyikbe eléggé beleéltem magam, nem lett semmi max arra volt jó,hogy az előző fiút,aki tetszett "elfelejtsem"

veletek volt már így? ne legyek olyan válogatós,vagy mi?

18/L


2011. szept. 1. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

folytasd így

segáz

2011. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bazze, ugyenez vagyok pasiba, csak nekem a lányokkal van így. nálam még az is a kiváltó ok, hogy tartok a parkapcsolattol, meg attol ahogy setalok a csajjal. elkepzeli el tudom minden reszletet. veled nem eza helyzet?
2011. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát én is szoktam képzelődni úgymond :D hogy milyen jó lenne elmenni ide-oda..stb aztán semmi nem lesz..

volt egy srác..1 évig tetszett..hihetetlen

2011. szept. 1. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:

es magatol attol, hogy elmesz vele ide-oda, azt a valo eletben is szeretned? bennem olyan erzesek vannak ezzel kapcsolatban, hogy nem tudom magam kifejezni :S:D


elozo vagyok.

2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen ,szeretném :) vagy legalább beszélgetni..
2011. szept. 1. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:

na tessek. "vagy legalabb..." :)

mindenesetre erdekes.


es milyen fele fiuk az idealjaid? ahhoz hogy jobbnal jobb pasikat lass, eleg csinosan feloltoznod, es pesten setalni egy oracskat. (mar ha nem vagy nagyon ronda :D)


en ugyan nem vagyok kezdemenyezo tipus, de amikor pesten vagyok jobban jobb lanyok szaladglnak az utcan, es ha ott lennek par napig, biztos hogy nem birnam megallni hogy ne menjek oda valakihez:D

2011. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy sokan csak kiakarják magukat élni úgymond..szóval nem akarnak kapcsolatot..aki meg elnézést a kifejezésért de szerencsétlen az persze rám tapad,és nem lehet lerázni

amúgy nem vagyok ronda,modellkedem..(jó,persze mondhatjátok,hogy attól még lehetek..:))

2011. szept. 1. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is nagyon hasonlóan vagyok, csak én fiú vagyok :)


F/18

2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!