Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szavazásra bocsájtom a kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavazásra bocsájtom a kérdést, mert nem tudok dönteni. Elmondjam neki, vagy várjam ki, mi lesz ennek az egésznek a vége? Minél többen írjatok légyszi.

Figyelt kérdés

Volt nekem egy tökéletes barátom, de 21 évesen elért az "úristen mikor lesz gyerekem ha új kapcsolatba kezdek" pánik, és megcsaltam az exemmel, aki hajtott rám. Végül rájöttem, hogy ő kell, hülyeség volt ezen pánikolnom, ő megbocsájtott, visszafogadott. Akkor az ex űzte el mellőlem, mert beadta neki, hogy újra megcsaltam, és ő elhitte, mert távkapcsolat miatt nem tudott tovább bízni bennem.

Azóta hol beszéltünk, hol nem, februárban szerelmet vallottam, azt mondta majd a vizsgák után talán rájön mit szeretne. Utána szóba sem állt velem, akkor én azt mondtam neki, csak barátként szeretem. Így most ő úgy tudja, nem akarok tőle semmit. De kb 1 hónapja újra felvette velem a kapcsolatot, szinte napi szinten tartjuk, bár az elmúlt egy hétben ha én nem kerestem ő nem keresett, de ha írtam neki sms-t vagy levelet aranyosan válaszolt. Tegnap kérdeztem tőle, hogy van-e valami oka annak, hogy nem keres, vagy esetleg zavarja-e, hogy írok neki. Azt mondta nem, nem zavarja, csak építkeznek, így sokszor arra marad ideje, hogy 1-2 sort írjon. Viszont tegnap az utolsó két levelemre semmit nem reagált, jól esett volna, magam alatt voltam. Mindegy :)


A kérdésem, hogy bevalljam neki, hogy még szeretem?


Félek, hogy esetleg ezzel elijeszteném, és elrontanám, ha most alakulna valami, hisz azt mondta még februárban, hogy látja hogy változom, és emberségesebb vagyok, de nem tud bízni bennem. Az az igazság, hogy megbántam a tetteim, rájöttem mi késztetett rá, és mit kellett megváltoztatnom. Szóval félek, hogy most újra közeledik, de ha letámadom, akkor megint semmi nem lesz. De ha meg feleslegesen reménykedem? Hisz az utolsó két levélre sem válaszolt.


Mit kellene tennem? Mi lenne a helyes döntés?


(és légyszi olyan válaszok kíméljenek, hogy nem kellett volna megcsalnom, soha nem fog visszajönni hozzám... egyrészt tudom, hogy nem kellett volna félrelépnem, megtörtént, megbántam, mégegyszer soha nem tenném meg, mert őt szeretem. másrészt úgy érzem közeledik hozzám, de félek, hogy rosszul érzem, és csak barátként közelít, hisz azt hiszi én is a barátja akarok lenni)


Hogy derítsem ki, hogy akar-e valamit, de mégse érezze azt, hogy én kezdeményezek?


2011. júl. 4. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha őszinte, tartós és boldog kapcsolatot szeretnél (azt szeretnél?), akkor nem építhetsz arra, hogy majd valahogy kerülő utakon eléred, hogy a másik fél blablabla... Ha Te akarsz valamit, és Te vagy szerelmes, akkor ezt Neked kell kimondanod, vállalva akár a lehetséges elutasítást is. Lehet másképp is, csak úgy semmi értelme. Minden azon múlik, mit is szeretnél valójában?
2011. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet envagyok a maradi romantikus hu szerelmet kereso kocsog, de ezt ott basztad el, hogy megcsaltad
2011. júl. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt ki a f@szom olvassa el ?
2011. júl. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tényleg, a baj az hogy most se vagy korrekt, hanem gerinctelen vagy, és taktikázni akarsz. mondd meg neki az érzéseidet, sajnos ebben a dologban most minden ellened szól, úgyhogy nem fogod tudni manipulálni érzelmileg a volt pasidat.
2011. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell neki mondanod, hogy te még mindig szereted. Én pl leírnám neki egy levélbe amit most ide nekünk írtál :)


Inkább mondd el, de nem koppanj hatalmasat, ha visszautasít :\ Sajnos benne van a pakliban, de inkább legyél őszinte. Most annak kell lenned.


Sok sikert!! ((:

L/1*

2011. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21 évesen gyerekpánik???? Ne csináld már...
2012. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!