Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek telhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek telhetetlen vagyok vagy ez lehet normális is?

Figyelt kérdés

Van egy férjem, akik tényleg nagyon szeretek, de nem érezteti velem, hogy nő vagyok. Ez nekem nagyon hiányzik, gondolom mivel nőből vagyok!


A kérdésem az lenne, hogy gáz a párommal szemben, ha bejön egy pasi és tetszeni szeretnék neki? Nem teszek semmi jelet az illető pasik felé, csak néha egyszerűen "működik a kémia" (bocsi a közhelyért) és ez tetszik. Tényleg szeretem a férjem, jó ideje együtt vagyunk már, sok nehézségen átmentünk, de nekem úgy érzem, hogy mégis szükségem van arra, hogy lássam még kellenék, hogy - relatív persze, de - "jó nőnek számítok"!



2011. okt. 29. 14:53
 1/2 DakotaDamon ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Csak vigyázni kell, hogy tényleg ne lépj át egy bizonyos határt. De amúgy oké.
2011. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Arra gondolsz például, hogy ne éreztessem ezt a másikkal, hogy ne hitegessem feleslegesen, mert úgysem mennék bele semmibe?

Vagy másra gondoltál?

2011. okt. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!