Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan fogom tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom tudni, hogy komolyabban is érdekeltem?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi,akiről nem tudtam eldönteni,hogy szexet akar vagy érez irántam többet is és nem csak vonzódik hozzám. Egy ideje nem futunk össze,de ha ismét találkozunk,honnan tudom,hogy mit érzett/ez? Mi vonható le a nézésből? Ha tényleg komolyabbak voltak a szándékai,hogy fog rám nézni,esetleg ha tudunk beszélni,hogy fog viselkedni?
2011. szept. 1. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz valami jó emberismerő, ha ennyire bizalmatlankodsz... mondjuk szerintem először magadban kéne bíznod, csak aztán másban.
2011. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!