Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és most kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és most kezdek el egy hormon kezelést, növekedési hormon kezelést szerintetek túl késő?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő 16 évesen 146 cm magas vagyok, és 40kg.Amugy velem semmi baj nincsen rendes normális ember vagyok normális életet élek csakhogy alacsonyabban.Ám,engem ez nagyon zavar és úgydőntöttem hogy elkezdek egy úgynevezett hormonális kezelést melynek a segítségével nőhetnék kb 15cm.Ez az orvosom ajánlására,meg már én is rengeteget cirkuszoltam othon mert nem akartak segíteni rajtam a szüleim.

Anyum 158cm apum meg 175 cm magas,és őket ez soha nem érdekelte de engem már a kezdettől zavart.7évet kosaraztam annak köszönhetem hogy ekkorára is nőhetem mert kiderült most így utólag hogy növekedési hormon hiányban szenvedek...?

Hamarosan kezdem el a kezelést és nagyon félek..?

Szóval mit szóltok egy lány hány éves koráig nőhet ?

Szerintetek jó hogy belevágtam ?

Mi a véleményetek van esélyem ?

Csak normális véleményeket..?


2011. szept. 2. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom ezt úgy szokták hogy röntgen felvételt készítenek a combokról (vagy egész lábról?) és azon látszik hogy a növekedési korongok vagy mik még nyitottak-e.


Ha mégnyitottak, akkor jöhet a hormon, és segíteni fog.

Nem feltétlen növekedési hormon(HGH) hanem lehet IGF-1 is.


De ha ezek a növekedési porcok már csonttá forrtak össze akkor már befejezted a növekedést és az extra hormon csak akromegáliához vezethet (a lábfejed, orrod, kezeid nőnek, de nem magasodsz).

2011. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hálistennek nem csukottak tehát még van porcom,igen a bal lábamrom,kezemről és bal agyféltekémről készítettek felvételt és HGH hormon hiányom van porcom,csak attól félek hogy már eléggé "idős: vagyok...vagy nem ?
2011. szept. 2. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a lényeg hogy ha azok a korongok még nyitva vannak, akkor még nem vagy túl idős.

Akinek 12 évesen elzáródtak annak ott vége....

De ha neked még 20 évesen is nyitva lennének (lányrál rohadt ritka) akkor még 20 évesen is el lehet kezdeni...

2011. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fiú lennél, most azt mondanám, hogy kezdj el gyúrni, nőnél mint állat, legálisan doppingolhatnál.


Ha van esély, hogy nőhetsz pár centit, akkor miért ne, még tini korban vagy, 2o éves korodig feljődsz. Szerintem bátor vagy és jó, hogy belevágtál. Az én szüleim sem törődtek semmivel, most szivok is miatta rendesen. Bár én rinyálhattam volna, akkor se csináltak volna semmit. Sok sikert és nőlj nagyra! Csak bátran!

2011. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már a mult héten is kérdezted, miért nem az orvost kérded, ennek ugyanis nem itt a helye.
2011. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
12:30 köszönöm öszintén ezt a választ nagyon jól esett olvasni!
2011. szept. 4. 22:30
 7/7 anonim válasza:
Én is ebben a betegségben ' szenvedek' úgymond ... én 5 éves koromtól kapom ezt a szert most 13 vagyok teljesen normális méretű sőt még magasabb is vagyok pár embernél az osztályba és az évfolyamon, és hé elvileg a férfiak az átlagnál alacsonyabb nőkre buknak.Ebben az egészben csak azt sajnálom hogy nem mehetek el akárhova az iskolával, de ez a kúra nekem csak 18 éves koromig tart és vannak benne kisebb szünetek , szóval nem olyan rossz ez...Amúgy 154 centi vagyok és a nagymamám is csak 158 centis volt, Ráadásul az orvos szerint én magasabbra növök ;)
2013. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!