Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi volt a legvérpezsdítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volt a legvérpezsdítőbb villantás élményeitek?

Figyelt kérdés

Amikor véletlen láttatok valami nagyon szép női dolgot..

Pl. villanó tanga, melltartóból kipillantó bimbócska, vagy harisnyatartó-ami nagyon ritka manapság sajnos


2011. szept. 2. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egyszer villantottam 1 biztonsági kamerának :)
2011. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
az öreg nénik felszálltak Szolnokon, és Debrecenig utaztak velem. ablak felhúzva, nehogy megfázzanak, blézerek le, és konkrétan 3 70-es nő mellbimbóit csodálhattam egy laza 3 órás úton... : )
2011. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
NEM VOLT ÉS MUGY SET UDONÉK EGY BUGYI LÁTTÁN FELIZGULNI MELLDETTÓ MEG ALAPBÓL NEM IS PRÓBÁLOK LÁTNI ILYESMIKET A VÉLETLENEKEN MEG NEM LEHET SEGITENI
2011. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
BOCS CSAK CAPS LOCKOS PROBLEM...
2011. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 krvua ***** válasza:
28%

mult héten utaztam ,buszon ugy egyed órája ülhettem mikor felszált egy öreg néni.nagyon csunya volt 2 foga volt az is lyukas.megláttam hogy felnyult a kapaszkodóért és kivillant a csöcse:'( az otthonkája alol:( kicsit megfordult és arcon vágott vele. már igy is rosszul voltam gondoltam emberiség ellen elkövetett büntett ha hagyom hogy ezt más is meglássa gyorsan feláltam és átadtam neki a helyem.aztán ahogy ült le kiborult a táskája...volt enne egy szimplán 25cmes króm müfallosz és egy roszaszin 18körüli gumi...ezt rajtam kivül senkise látta. de mikor szájt le kiboritotta megint és volt benne ezen kívül minten(bőrcucc,análtruder,szájpecek,ostor minden hát én mentem elhánytam magam ugyhogy nem hiszem hogy volt valaki is a buszon aki nem minket bámult volna:(

Elég vérpezsdítő volt:(:(:(:(:(

2011. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:20


ott nem csak a caps lock-al van gond :D

2011. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Amikor nyolcévesen bedugtam anyám hajcsatját a konnektorba (ne kérdezzétek miért, gyerek voltam, jó ötletnek tűnt), na azt a villantást amit akkor láttam és éreztem, sosem felejtem el.
2011. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Középsulis voltam, haverral egy alagsori teremben ügyködtünk valami pályázatra szánt makettel, a szomszéd teremben pár csaj zenélt valamit, köztük egy-két évfolyamtársam. Végeztek, kijöttek. Ketten ott maradtak átöltözni a sötét folyosón, nem hiszem, hogy felfogták, hogy bent vagyunk a teremben. A huzat megmozdította az ajtót, és a kiszűrődő fény színpadi reflektorhoz hasonló megvilágításba helyezte a félmeztelen lány melleit ( gyakorlatilag semmi másra nem esett fény a lány testéből, olyannyira, hogy azt sem tudom, melyikük volt, csak a hangjukból tudtam, hogy ők). A látvány annyira váratlan, misztikus és tökéletes volt, mint egy művészi akt. Ráadásul a csaj felsőteste is egy aktmodellére emlékeztetett. Annyira igéző volt az egész, hogy teljesen megfagytam, és remélem, nem néztek be az ajtón, mert iszonyú bárgyú pofát vághattam...
2011. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

na pont ilyenekre gondoltam :)

A váratlanságára a spontaneitásra arra hogy megtudsz valamit a lányról és múló gyönyörűségre amit adhat

2011. szept. 2. 15:58
 10/16 krvua ***** válasza:
42%
:)szívesen:)
2011. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!