Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi volt a legvérpezsdítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volt a legvérpezsdítőbb villantás élményeitek?

Figyelt kérdés

Amikor véletlen láttatok valami nagyon szép női dolgot..

Pl. villanó tanga, melltartóból kipillantó bimbócska, vagy harisnyatartó-ami nagyon ritka manapság sajnos


2011. szept. 2. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Egy csaj megmutatta a melleit mert tetszettem neki, ez volt idáig a legjobb, de véletlen még nem volt, nem szoktam így kukkolni.

21f

2011. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

egyszer még mikor iskolás voltam az egyik lány akart kiszedni valamit a melltartójából, így hát elfordult a többiektől és már húzta is le a pólóját (de pont arra fordult amerre én álltam), és szinte minden kilátszott neki :)

a másik meg hogy ülök a buszon és egy csaj leül nekem háttal, előrehajolt és ott volt a tangája :D

2012. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kb 14 éves lehettem, osztálykiránduláson strandoltam az osztályommal. Egyik srác poénból bevágott egy sárgalacsint pár csaj közé, nem is kellett több, egy percen belül ádáz csata tört ki a nemek háborújának örök frontvonalán; a fegyvernem természetesen sárgombóc. Hajigálunk veszettül, mire véletlen az egyik csaj kapott egy halálos fejlövést, így le is merült a víz alá, hogy az iszapot kimossa a hajából. Igen ám, csakhogy amikor ő felbukkant a víz alól a bikini felső lent maradt, ő meg ott állt félmeztelen. Ráadásul annyira el volt foglalva azzal, hogy megszabaduljon a maradék sártól, hogy ezt hosszú másodpercekig észre sem vette. Igen korafejlett lány volt, jókora, szép mellekkel, és mivel főképp a haját igazgatta, homorított is hozzá rendesen. A félpucér csaj látványa, akit már régóta gyakran képzeltünk el meztelenül, valami vérfagyasztóan hatott, mindenki elfelejtett tüzelni, csak állt lemerevedve. Aztán sajnos pár másodperc múlva észrevette a dolgot, és vörös fejjel beguggolt a vízbe felöltözni, nekünk meg maradt a szép emlék...
2012. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Közép iskolában az osztályban középen ültem az első padban, le esett a tollam a pad alá, lehajoltam felvenni és ugye a tanári pad közvetlen előttem volt ahol az ukrán Tanárnő ült elég rövid szoknyában kicsit széthúzott lábakkal, így láttam a bugyiját is ami elég átlátszó volt. Hatalmas izgalom jött rám, durva erekcióm is lett egyből. Ha nem lett volna az osztályban senki sem rajtunk kívül, akkor odacsúsztam volna a pad alatt a lábaihoz érzékenyen széthúztam volna a lábait és szépen kinyaltam volna. Aztán pedig ki tudja, hogyan folytattuk volna.
márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Aztán pedig ki tudja, hogyan folytattuk volna."


Szerintem mindannyian tudjuk, hogy ez hogyan folytatódott volna...

márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem is!
márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!