Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Milyen férfi hajstílus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen férfi hajstílusok jönnek be nektek? Képeket linkeljetek léygszi.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Álompasimnak is ilyen: [link]


:)

2011. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dzsásztín Bíbőr fréza 4 EVER! :D:D
2011. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ami nem: (vasalt melírozott festett kopasz vagy túl rüvid nagyon zselés)és ne az arcukat nézd hanem a hajukat)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ami IGEN: ( hosszú haj ha nem efstett vagy vasalt, és ha illik a viselője személyiségéhez. illetve ezek:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


de a haj nem minden. itt most megmutattam mi tetszik, mi nem, de amúgy lehet gey pasinak ilyen haja, hogyha marha csúnya, és az öltözködése nem jön be, vagy valami..

de ez most csak a kinézet.. nézhet ki aármilyen jól, ha nem vagyok belé szerelmes és nem jó a személyisége.. a személyiség a legfontosabb, és akisugárzás. a kisugázrás az minden amit kifelé mutatsz. a tartásod, a beszédstílusod, a hangod, a mozgulataid, a szájmozgásod, ahogy a szemöldököd ráncolod, az illatod, a mosolyod.

nekem a kisuugárzás+a személyiség sokkal fontosabb, mint a kinézet. mondjuk kritikán aluli fiúkkal:

[link] (ott kb minden kép)


nem járnék.. és nálam úgy van hjogy én a fiúkat 1-5 ig szoktam pontozni, az 1-es az akivel egyáltalán nem járnék, és 2-essel már simán ha szeretem, minden hogy néz ki!

2011. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Nekem például ezek. De még sok másfajta is... Ami egyáltalán nem jön be az a göndör.

Az extrémek pedig szerintem különösen jók pl:


[link]


A hosszúból pedig csak a raszta tetszik mint ez:


[link]


De szerintem inkább azzal foglalkozz, hogy neked mi áll a legjobban:)

20/L

2011. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú haj, ami váll alá ér, minél hosszabb, annál jobb.

[link]

[link]

[link]

[link]


Persze csak ha ápolt, ha meglátok egy hosszú hajú férfit, akkor megőrülök.


18/l

2011. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lények hogy illjen az emberhez. Tetszett már rövid hajú pasi is bár nekem inkább a hosszabb haj jön be. Legalább olyan 10-15 centis. Természetesen lássam a szemét az sosem árt. Na ő egy álompasi nekem :D Hosszabb haj, jó stílus, telt ajkak, néhanapján kalap :D Emellett kedves segítőkész és jószívű. A sorozatban persze... :) Nekem is kén már egy ilyen hapsi!

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem ezek jönnek be: [link]
2011. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És még ezek(előző vagyok,nem tudtam egybe belinkelni) [link]
2011. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!