Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 14-17 évesek! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 14-17 évesek! Milyen a férfi ideálotok? Képet linkeljetek! : )

Figyelt kérdés
köszi
2011. máj. 15. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

legyen kedves aranyos, humoros, jóképű, ne emos, meg ne alfahím jelleg, normális pasi, ne legyen vézna, de hájas se, szal legyen izmos...:P

nagyából ennyi, képet meg minek linkeljek, ugysem tudsz egyikre sem hasonlítani...XD

2011. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nembaj, azért kiváncsi vagyok rá, linkelj csak:) köszi!!
2011. máj. 15. 15:03
 3/18 anonim ***** válasza:

[link]

álompasi:P legalábbis most ő az akiért odavagyok meg vissza :DD

16/L

2011. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nah tipikus divatmajom,akit a 16 éves csajszi küldött...XD

de hogy boldog legyél:

[link]

nekem a full hétköznapi srácok jönnek be.

2011. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Jensen Ackles. keress rá ;)

16L

2011. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


nekem az ilyen "széparcú" pasik tetszenek:D izmos, jó frizurával, divatos öltözködéssel, lehet hogy nagyon snassznak hangzik, de nekem ez az ideál.. persze elég ritka olyat találni, aki minden megvan, de nem lehetetlen:)

16/L

16/L

2011. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

háát... én képet nem küldök, de ha csak a külsőt kérdezed:

legyen izmos, magasabb nálam,(én jelenleg 162 centi vagyok, de még nőni fogok, valószínűleg, bár nem akarok, és legyen sötét haja, de az nem fontos. Legyenek rendezett fehér fogai. Ne legyen annyi arcszőrzete, hogy úgy nézzen ki, mint egy hajléktalan... Én nem szeretem, ha egy fiúnak borostája, bajsza, vagy szakálla van.

Amúgy nekem inkább a belső fontos:

Kedves, UDVARIAS,szeresse a zenét, tudjon táncolni, lehessen vele beszélgetni, szóval legyen okos, értelmes. Legyen felelősségteljes, de ne vigye túlzásba. És legyen pörgős, szóval hogy legyen benne energia.

14/L

2011. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
old spice reklámban a feka muki *_*
2011. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem meg az aki feji a zsiráfot egyik cukros reklámba...:P
2011. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nos én linkelhetek, de akik nekem jönnek be, a legtöbb csaj számára undoritonak számitanak.

[link]

[link]

[link]

15L

2011. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!