Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már olyan, hogy meglátott egy lányt az utcán, és arra gondolt, hogy "na, ilyen barátnőm se lesz soha"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem nem.
2011. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt, de túltettem magam rajta. Sőt, ilyen emberek vettek körbe, és akkor vettem észre, hogy túltettem magam ezen, mikor megmondtam nekik, hogy stb stb. Szóval elkezdtem máshogy látni ezt az egész témát. Kilehet ezt nőni, de igazából ez egyfajta önbizalomhiány is.
2011. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, amikor a 79 éves falábú Gizi néni ment el mellettem, de csak akkor.
2011. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán. Bármikor, bárhol meglátok egy lányt, mindig.
2011. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jah, olyan ronda volt....

amúgy nem. bárkit össze lehet szedni.

2011. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sűrűn..


de szerintem az emberek nap mint nap szembesülnek ezzel...

2011. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
attól függ negatív vagy pozitív értelemben. amúgy nem igazán...
2011. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!