Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy srác annyira mulya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy srác annyira mulya és nyuszi, hogy egy nő közeledési nem veszi észre, vagy nem érdekli a nő mégsem?

Figyelt kérdés

Amikor találkozunk,néz, kerülget, de nem jön oda hozzám, csak rám néz, elmegy mellettem és felhúzza a szemöldökét, vagy mosolyog, vagy rám sem néz, csak kihúzza magát és úgy sétál el előttem. De a barátaim mondják, hogy sokat néz és stíröl, végigmér. Én jelöltem be iwiwen, hogy ismerem, ő vissza. Majd mikor már egy ideje nézegettük egymást, én odamentem hozzá beszélgetni, általános dolgokról beszéltünk, aranyos volt. Legközelebb mikor találkoztunk, már ő jött oda hozzám és a barátnőmhöz, egy pár szót váltottunk. Folyamatosan nézem én is, keresem őt a tekintetemmel, de nem akarok megint én lépni. Várok rá, de nem jön oda, szinte hívom a szememmel, de mindig megtorpan. Amikor hazamegyek pl szórakozóhelyről látszik rajta mennyire csalódott, hogy már megyek. És egyszer meg is kérdezte, hogy már megyünk is? Mégsem jön oda hozzám, csak nagy nehezen, de azt is ritkán. Miért? Mégsem érdeklem??

Ismerjük egymást már régóta, nem is vagyunk fiatalok, közelebb a 30, mint a 20. Nekem volt egy 8 éves kapcsolatom, aminek vége már tél óta. Vagy ezért nem lépne, mert azt hiszi még meg van a párom? Viszont én őt még sohasem láttam nővel. Pedig jó srác, helyes, kisportolt, nem is buta.


2009. ápr. 20. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
a fiuk a celozgatasokat,apro jeleket nem veszik eszre....
2009. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Naponta 3-4 kérdés van, ami arról szól, hogy mi férfiak nem értünk a jelekből. Pl itt van egy:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez oké, de én írtam neki a neten egy kétértelmű mondatot neki rejtett célzással, ő meg nem reagált vissza semmit. Ez szerintem nem félreérthető és nem is jel, csupán egy lépés az ismerkedés felé. Ezért kérdeztem, hogy lehet ennyire mulya valaki vagy ennyire félreérthető a viselkedése?

A kérdéseket meg nem mindig nézem, de általában ha hasonló van, akkor a tizenéves korosztályról szól és én már lassan 30 leszek, tehát nem hasonlítanak az esetek, mi már érettebbek vagyunk, nem tinik. :)

2009. ápr. 20. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha érettebb vagy akkor mi lenne, ha egyértelműen rákérdeznél, hogy mi van?
2009. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazad van, lehet ezt teszem, mert már jó lenne lépni valamerre. :)
2009. ápr. 20. 13:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak kicsit húzódozok tőle, mert szeretem, ha ffi lép, nem a nő. Lehet visszautasít és ez szar. De ez is benne van a pakliban. Egy kis beszélgetés... nem árthat.
2009. ápr. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!