Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat miért csak az érdekli, hogy egy fiú helyes legyen? Egyáltalán ki nektek a helyes?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre más nem is számít a lányoknak csak a külső, személyiségileg mindegy milyen az ember nekik.
2011. szept. 1. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Lányoknak a helyes ezt jelenti:

Kigyúrt, vastag pénztárca, macsó, bunkó viselkedés...

22F

2011. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon nagy tévedés.én pl nem azt nézem valami megfogjon benne.pl szem stb
2011. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja plusz kisugárzás
2011. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, a helyes nincs összefüggésben a testalkattal. A kigyúrtság csak plusz, az arc számít.
2011. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez a kérdés lehetne fordítva is:P A fiúkat miért csak az érdekli , hogy egy lány jól nézzen ki?

Egyébként a lányok nagyrészét nem csak az érdekli. Persze nem mondom , hogy nem fontos valamennyire.

2011. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 emolány ***** válasza:
Nekem nem számít a külső a lényeg higy igazán,tiszta szívéből szeressen. :)) De igen azért sok lány megválogassa kivel akar járni. 13/L
2011. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
@19:22 - Mert nekünk, veletek ellentétben 2 párkereső listánk van - a rövidtávún valóban olyanok vannak, hogy jó mell, szép arc, jó alak, stb., de a hosszútávon nálunk is a belső(egyéniség, humor, stb) számít. Röviden - a külső megfog, a belső megtart! 17 & F
2011. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És még is mi az a kisugárzás?Ezt még senki sem tudta megfogalmazni nekem.

Ha valaki nem helyes nem is lehet barátnője?Meg edzenem kell, hogy izmos legyek, csak így lesz barátnőm?

Pedig én ne mvárok el a lányoktól semmi emberfeletti dolgot, nem kell nekem szép lány, átlagos megfelel, dehát nekik helyes pasi kell, ilyen kis metroszexuális b*zika.

2011. szept. 1. 19:28
 9/11 anonim válasza:
a külső ami megfog, a belső ami megtart
2011. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A jó kisugárzás azt jelenti, hogy a közelében valahogy kellemesen érzed magad, a humora, a személyiségének valamiféle megnyilvánulása a mozdulataiban, hanglejtésében, beszédében, ez mind-mind utal arra, milyen ember. A jó kisugárzású személyeket mindenki szereti, mert jó érzés mellettük lenni.

A helyes azt jelenti, hogy egész jól néz ki, de nem az a kigyúrt állat fajta, akinek olyan agresszív arca van, és folyton attól rettegsz, hogy megerőszakol... A helyes az azokra a szép arcú pasikra vonatkozik, akiknek a szeméből, az arcvonásaiból látszik, hogy kedves, figyelmes, aranyos srácról van szó, aki nem rögtön az első körben k*rni akar...


és az nagyon de nagyon nem igaz, hogy a nők a vastag pénztárcára meg a kocsira buknak. attól még, hogy nem állunk le minden csövessel, nem azt jelenti, hogy csak a milliárdosok érdekelnek. persze, mindenkinél vannak kivételek, de azok, akik a pénzre hajtanak, meg is érdemlik a rossz véleményt, de ettől még nem kell általánosítani, mert nagyon nem minden lány ilyen. ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy minden pasinak csak a farka a lényeg, és egy alkalom után dobja a csajt, mert ő már befejezte vele, amit akart...

2011. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!