Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál a csajodról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál a csajodról, ha ezt tenné?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megismerkedsz vele egy gyorsétteremben, kiderül, hogy fiatalabb 4 évvel (azt hitted idősebb), jársz vele, mert csinos és szép, de kissé kiábrándító az, hogy nincs jövőképe, céltalan, az önértékelése sem igazán okés. De sose csinál semmiből problémát, alkalmazkodik, alárendeli magát neked, és nem nyafog.

Megismerkedik az egyik barátoddal, és elkezdi dícsérni neked, hogy milyen helyes a srác.


2011. szept. 2. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mit tennék. Mások szubjektív leírására nem tudom alapozni a jövőm.
2011. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit rosszat nem gondolnék ezek miatt.
2011. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt a nőt keresem évek óta! Pont mint én! :)))
2011. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lány? 14? Vagy 24? Vagy 34? Nem mindegy. Tizenévesen elfogadható, hisz keresi önmagát, mit akar az életben, stb, stb. 24 évesen lehet már gáz, hogy nincs jövőkép, magyarul minden mindegy, teng leng. Igazából ez az alkalmazkodás sem biztos, hogy olyan jó, hisz megint minden mindegy.
2011. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát előbb-utóbb úgyis lesz valami életcélja! (kivéva, ha apuka és anyuka ki van tömve)

amúgy meg az, h másról dumál, hát engem személy szerint zavarna, főleg ha csak áradozik róla...

2011. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
61%
hát bizony ha így beszél az egyik barátodról, és ha pl többször is említi, akkor bizony a barátod dominánsabb mint te, és a nő a dominánsabb felé vonzódik. Ennek szoktak lenni érdekes kimenetelei
2011. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha millimos lenne anyukám meg apukám és semmit sem kellene csinálnom. Komolyan nem lesz mindenki elkényeztetett nulla. Én rengeteg pénzt, simán eltudnék költeni hasznos dolgokra is, munkára. Akkor is tanulnék. Csak nem lennék korlátozva a pénz miatt bizonyos dolgokban, kísérletekben.
2011. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom így eldönteni, kellene-e egy emberi testű háziállat, de nem valószínű, hogy kihasználnék egy gyámoltalan, naiv gyereket.
2011. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nos én lány vagyok, de tegyük fel, ha pasi lennék, a 4 év nem számít a szerelemben.. eléggé zavarna, hogy céltalan és nem okés az önértékelése..de ez idővel úgy is megváltozna, szóval ez se olyan nagy probléma. a többi dolog jó. zavarna, ha dicsérné, egy barátomat, hogy milyen helyes stb, de lehet ezzel csak arra célzott, hogy jó fej srác..na meg ki nem szeretné, ha a párja bírná a barátait? szerintem, ha megbízol benne nincs gond. (:
2011. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha előttem ülne egy jófej ámbár céltalan, folyton csak alkalmazkodó, döntésképtelen emberke aki mellesleg egy másik csajról áradozik... Kivágnám, mint macskát szarni xD
2011. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!