Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, ha exed fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál, ha exed fél év különlét után elkezdene keresni? Úgy beszélgettek, mintha nagyon jó barátok lennétek. Vajon akarhat valamit? Nem én szakítottam.

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Rájött hogy mégis csak...
2011. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt hogy deríthetném ki? Mert ahogy ismerem,még ha tudja,hogy hibázott akkor se vallná be. Rákérdezni azért nem akarok,hogy miért is kezdett el írogatni mert mi van akkor ha csak érdekli mi van velem és nem akar semmit? Az égő lenne,és azt hinné még nem vagyok túl rajta(teszem hozzá tudja,hogy nagyon megviselt a szakítás).
2011. aug. 22. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből még nem gondolnék semmit - az is lehet, hogy akar vmit, mert rájött, hogy hibázott, de az is lehet, hogy csak érdekli mi van veled, mert tudja hogy megviselt a szakítás.


Légy türelmes, ha ilyen jól elbeszélgettek, akkor hamar az is ki fog derülni, hogy mi is akar valójában.

2011. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,egyszer majd úgy is kiderül.:) Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 22. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!