Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedsz annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedsz annak a közelében, akibe szerelmes vagy, honnan lehet tudni, ha épp szerelmes vki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle baromságot összehordok. Értelmes nő vagyok, de akkor mintha valami idióta lennék. Bár azért mondok értelmes dolgokat is, de ez a ritkább.
2011. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Semmi extra továbbra is lesz@rom a csajt, mert tudom, hogy neki is csak a magas, jóképű, nagypofájú rosszfiúk kellenek, ja meg persze, akiknek sok pénzük, drága cuccaik vannak.


Nem általánosítok a csajok 99%-a ilyen, az a maradék meg olyan ronda, hogy akárkivel lefeküdne vagy örülne ha lenne valakije, igaz nekik legalább van belül valami, nem úgy, mint a plázapics@knak...



Amúgy nagyon elegem van a nőkből!!!

2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Tudom az igazság fáj, de ez tényleg igaz a csajok többsége ilyen.


Nem tudom mikor kapják már vissza azt a sok gonoszságot, amit művelnek a fiúkkal pusztán, mert nem jön be nekik külsőre, a kedvesség, jó szándék mit sem ér...


KÜLSŐ forever!!!

2011. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nyugodj már le..

Akiről például én beszéltem az első válaszban egyáltalán nem egy Adonisz, mégis őt szeretem.

2011. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
B*zdmeg 80%-os! Ha csúnya vagy és NEM TETSZEL a csajnak akkor a csajt már elhordod mindenféle k*rvának? Álljon meg a menet! Ennyi erővel feküdj le azzal a csúnya 1%-al! Na? Kis gyökér!
2011. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz úszni, nem a víz hülye. (:


Ne sírjá'.

2011. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ... én olyankor elpirulok és dadogok meg mindenféle kis hülyeségen amit a srác mond,vihogok :'D


13l

2011. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!