Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalsz, hogyan viselkeds...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalsz, hogyan viselkedsz, ha szerelmi banatod, csalodasod van?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki atelt mar sajna legalabb egy szerelmi banatot, ti hogyan " elitek meg"? - Csoki, boges, sport?

En -jelenleg benne vagyok- , mazochista elvet vallok sajnos, kozos szerelmes dalokat hallgatok, aztan kesobb valami felelmetesen rossz technot vagy porgos zenet nyomok be es kifulladasig tancolok ra, kocabagos letemre doboznyi mennyiseget szivok el , ejjelente pedig alvas helyett orakig aztatom magam a kadban, bamulva a plafont... Hat, nem lehetek szep latvany :) Ti mit csinaltok ilyen periodusokban?


2011. júl. 5. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is benne vagyok sajnos:( Alig alszom,depis vagyok. Sírhatnékom van mindig amikor arra gondolok,hogy már mással szeretkezik. Semmit sem csinálok itthon azon kívül,hogy a közösségi oldalakon nézegetem Őt.Cigi,cigi hátán! És tudom,hogy nem vagyok normális de ez van:(
2011. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam olyan igazán mély, szerelmi bánatban. A durva rész 2 hétig tartott, akkor olyan voltam, mint egy zombi. Szinte nem is emlékszem semmire abból a 2 hétből, csak arra, hogy gép módjára csináltam a dolgaimat, fürdés, suli, lefekvés, de az agyam folyamatosan körülötte forgott. A suliban ültem, aztán hazajöttem, bőgtem, fürödtem, bevettem altatót (az első pár nap után már tudtam anélkül is aludni), és aludtam. Ennyiből állt az életem. 2 hét elteltével találkoztam a barátaimmal, elmentünk csavarogni. Akkor már elkezdtem élni, nem csak gondolatok nélkül csinálni a dolgaimat. Aztán visszakönyörögte magát, mikor már kezdtem volna elfelejteni:$
2011. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyszer volt nagyon durva. Alig ettem közös számokat hallgattam és napokig sírtam. Minden reggel sírva ébredtem és minden este úgy aludtam el. Meg is lepett mert sosem voltam ilyen. Aztán összejöttünk megint, és utána volt időm felkészülni arra, hogy ez mégsem működik. Megjegyzem nem én könyörögtem vissza magam. Mikor végleg szakítottunk és ezt tudtam is, akkor aznap este leittam magam a sárga földig, másnap pedig elkezdtem keresni a jót abban, hogy egyedül vagyok. Meg is találtam, jó ideig nem volt senkim és jó volt úgy. Tanultam, dolgoztam és végre tudtam élvezni, hogy független nő vagyok.
2011. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mások általában nem látják rajtam, a barátnőimnek is nagyon nehezen tudom elmondani, ha valami bánt, pedig ilyenkor jól esik kibeszélni. De ha egyedül vagyok, akkor az első pár napban bőgök + dühöngök, nem tudok aludni, sehol se érzem jól magam, se otthon, se máshol. Általában ingadozik a hangulatom, van, hogy tök jól érzem magam, aztán meglátok egy képet róla, és annyi. Aztán kb. egy-két hét múlva már elkezdtem újra felépíteni magam, ismerkedem, stb. :)
2011. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


Részletes napló, hasonló helyzetben írva.

2011. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Épp benne vagyok:(

Szombaton derült ki a dolog, akkor kész voltam, végig sírtam egész nap, 1-2 barátnőmmel msnen beszéltem, de alig tudtam rájuk figyelni. Eddig alig cigiztem, most állandóan.:S Este alig bírtam elaludni, fájt a fejem, bevettem 1-2 algopirint, aztán lefeküdtem aludni, vasárnap hamar felébredtem, de ahogy felkeltem sírtam, kimentem a konyhába, mikor azt hittem már jobban vagyok, de elsírtam magam kaja előtt, visszajöttem a szobámba, aludtam kicsit, sírtam. Nem ettem aznap semmit. Tegnap már menni kellett dogozni, azt hittem rosszabb lesz, de kibírtam valahogy, bár szombat óta alig ettem, és most se birok.:S csak a cigi. De legalább már nem sírok annyit.

Valahogy így. 25/N

2011. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben most, de amikor még régebben voltam, akkor az nagyon rossz volt. egésznap bőgtem, rossz érzés volt bármit csinálni, nem kívántam a kaját, feküdtem, ültem, bámultam magam elé, de senkinek sem panaszkodtam, csak el voltam magamban a bánatommal. jobb volt úgy, mint világgá kürtölni. nem hiszek a kibeszélésben.

18L

2011. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm összejött a barátommal, ráadásul a csajjal 1 osztályba jártam, tehát nap mint nap szembesülnöm kellett az ő boldogságával.


Hogyan éltem túl?

Rengeteg bőgés, reggel, délután, este,éjszaka. Emlékszem egyszer egy Plázában mekiztünk rokonokkal, és képes voltam 1 Groovehouse számon elbőgni magam. Örültem, ha egy nap 1 győrié. Jó reggelt!-et megettem, így -8kg-tól szabadultam meg.Cigizgettem,és ha nem voltak itthon anyuék akkor kortyolgattam is a bárszekrényből. MIndenki azt mondta majd az idő megoldja, én meg legszívesebben elküldtem volna mindenkit a p*csába. Aztán csak igazuk lett. Rá 3hónapra összejöttem a mostani barátommal(több mint 3éve együtt vagyunk) és az a 8kg is vissza szaladt rám, nagy boldogságomban

2011. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most épp ebben a helyzetben vagyok.

Eltűnök itthonról, elutazok abba a városba, ahol a legtöbb barátom van, hogy lekössenek és bulizzunk, dumáljunk. Eddig csak a gép előtt ültem, olvastam a gyk-t, közösségi oldalak, és bambultam magam elé. Ideje lenne összeszedni magam.

2011. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat... Fel a fejjel nekunk ... :S
2011. júl. 5. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!