Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség tőlem, hogy szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség tőlem, hogy szeretek játszadozni a fiúkkal? A rendesekkel nem!

Figyelt kérdés
Megváltoztam külsőleg, és most tapadnak a fiuk, férfiak... Vannak olyanok is, akik azelőtt szóba sem álltak velem, most ha kilépek rövid szoknyában, mindjárt beszólogatnak, tapadnak. Ezek az ún pávák, a kigyúrt magafitogtatós szépfiuk. Én pedig élvezetet találok abban, ha húzhatom előttük a mézes madzagot. Mert csak az ágyba kellenék nekik. Elmegyek velük randira, amikor már ráharaptak a horogra, megmondom, hogy bocsesz de passz. Nagyon szemétnek érzem magam ezek miatt, hogy ezt teszem, de ugyanakkor dühös is vagyok amiért ennyire felszínes ez a világ. A rendes férfiakkal nem csinálom ezt, bár azok olyan ritkák, mint a fehér holló...
2011. szept. 3. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem számukra ez nem okoz különösebb fájdalmat, legfeljebb a saját jóhíred rombolod le, mert mindenféle idiótával randizgatsz.
2011. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálod akkor? Titkon egy bosszú, mert anno nem álltak veled szóba?
2011. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van! De már nagyon elegem volt.
2011. szept. 3. 12:30
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert csak "arra" kellenék nekik.
2011. szept. 3. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem árt ha megismered őket előtte, mert lehet hogy csak a felszínen pávák és kigyúrt szépfiúk... Amúgy nincs ebben semmi elítélni való az ilyeneknek sem árt néha ha pofára esnek...
2011. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csináld ezt hosszútávon, senki sem érdemli meg, hogy gonoszkodjanak vele. Még ha külsőleg olyan amilyen.
2011. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Túl sok szabadidőd van.
2011. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az nincs, az is biztos... Munkehelyemen sok ember fordul meg, köztük pár régi ismerős, volt osztálytárs.. Olyanok is, akiket csak látásból ismerek korábbról.
2011. szept. 3. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
nem szemétség, de én nem pazarolnám rájuk az időmet :)
2011. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Tök jó, tetszik.Jól teszed, ezt érdemlik az ilyenek, mert nem igazságos, hogy ennyire a látszat számitson...pedig hosszú szoknyával is ugyanaz az ember vagy mint rövid szoknyával.Szóval jól teszed csak meg ne járd, mert vannak agressziv alakok is.


30/f

2011. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!