Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! A ti nyelveteken mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! A ti nyelveteken mit jelent az hogy formás?

Figyelt kérdés

Mit tartotok vonzonak egy nőn?

Mit szerettek egy lányban ?

A kérdéseim csakis a külsőre vonatkoznak,az az mit szerettek egy lány testén.

Mit tartotok vonzónak egy lányon?


2011. szept. 3. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira emberfüggő kérdéseket tettél fel, hogy csak na
2011. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ne lógjon a háj
2011. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép.
2011. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha vörös.
2011. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
a sört tartom vonzónak a nőkön :D
2011. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vekony derek,szelesebb csipo,gombolyu fenek,nagy mellek...ez egy tokeletes no,es persze szep arc.hajszin ilyesmi mindegy.Es a legfontosabb,legyen kisugarzasa!!!!Aradjon belole az,hogy egy erett szexi no!!!
2011. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő...
2011. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő.


Nekem a vékonyabb, alacsonyabb lányok jönnek be. Meg én sem vagyok magas amúgy sem.


Nem kell nagy mell én nem igazán rajongok a nagy mellért, de fenék az legyen formás, legyen nőies és ne lapos. Fontos, hogy ne legyen túlsúlyos, meg persze az arca, kisugárzása is nagyon fontos.


Hát ha egyszer élőben összefutunk, akkor mutatnék neked olyan lányokat, akik bejönnek nekem és tuti értenéd, hogy mire is célzok, mert ezt így leírni nem lehet szerintem igazán.

2011. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyénfüggő!így van éppen erre vagyok kiváncsi.Remélem minél több srác ír majd választ köszönöm nagyon szépen az eddigi kapott válaszokat is,és remélem hogy minél több válasz érkezik,természetesen különféle elképzelésekkel s majd a végen összeáll egy kép.Tehát én különféle véleményekre vagyok kiváncsi!
2011. szept. 3. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
így nézzen ki: ☺
2011. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!