Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy meghalok, nélküle....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy meghalok, nélküle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sajna hullik a fogam, a hajam, fogyok, nem tudok gondolkodni, írni, beszélni, aludni, hányok... néha ordítok a földön fekve, és néha az ablakban állok, hogy kiugorjak... de nem megy... sajnálom... beteges?
2011. szept. 3. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

sportolj: fuss, bringázz. egyrészt addig se gondolkozol eze, másrészt jobb lesz a közérzeted. a többin meg segít az idő. nem fogsz belehalni. voltam ugyanilyen helyzetben. lesz pár nagyon szar hónapod, de túlesel rajta és sokkal érettebb, erősebb leszel, mint előtte.

fel a fejjel :)

2011. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, hullik... nem tudom megmondani, miért... soha nem volt ilyen még velem... nem hullik, hanem töredezik, ugyanazt a gyengeséget érzem fogaimban, mint az izmaimban, akármennyire hihetetlen, az is kezd "összeomlani"...
2011. szept. 3. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz...
2011. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak, remélem rendbe jössz minél előbb azért, ne hagyd magad tönkre menni, nem éri meg. Én is szenvedtem, de nem kell, felesleges, mindig lesz új, még előtted az élet.
2011. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:

ember ki ne nyird mááár magad te... hallód ne legyél hülye.

keress valami más elfoglaltságot.

hány éves vagy??? és mennyi párod (volt)?

2011. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
komolyan mondom a nagyapámnak voltak ilyen tünetei, vastagbélrákja volt.
2011. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 5 éves kapcsolat után idegösszeomlásom volt.az volt a fordulópont. akkor mondtam magamnak, h senkiért sem éri meg tönkremennem. szedd össze magad! nagyon nehéz ésrohadt szar érzés lesz még sokáig, de fogd fel úgy, h ő miatta vagy ennyre rosszulés nélküle jobb lesz. és valóban! nekem félév kellett, de teljesen rendbejöttem. azóta eltelt egy év és már találtam sokkal jobbat,pedig akkor el se tudtam képzelni,h lehet nemhogy jobb, de minimum olyan. ezt nem fogod tudni elhinni, mert én se hitte,amikor mondták, csak bízz benne, h így lesz! mert utólag Te is rájössz majd.ha összeszede magad, akkor el fognak múlni ezek a testi tünetek. aztán lassan jobb lesz a kedved és végül nyitni fogsz mások felé és megtalálod, aki sokkal jobb,mint az exed.
2011. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
off. nekem is vastagbel daganatom volt...
2011. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!