Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdjek vele? (Kérdésed. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele? (Kérdésed. )

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 1 éve vagyunk együtt. Ő 17 éves én pedig 16. Ő már nagyon leszeretne feküdni velem. Én is szeretnék, de úgy érzem, hogy korai egy kicsit. Úgy értem, hogy 16 vagyok. Még lehet, hogy kéne 1-2 évet várnom, nem?

Amúgy nagyon szeretem és ő is engem.


2011. szept. 4. 00:23
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
Ha vágysz rá, akarod, akkor minek várni? Ne játszmából csináld ezt, hanem akkor, ha tényleg így gondolod. Ha bízol benne és ismered annyira, akkor kár húzni, jó lesz, meglátod!
2011. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Korai? 1 év után? Hogy bírja a srác?
2011. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha mindketten szeretnétek és bíztok egymásban, akkor simán.
2011. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha nem vagy biztos benne,akkor mindenképp várj. csak akkor tedd meg, ha 100% biztos vagy benne, h akarod. ez csak ezen múlik, semmi máson. egyébként meg minnél tovább marad meg, annál értékesebb leszel egy fiú szemében.
2011. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 év sok idő, ha szeretnéd te is, akkor ne húzd a srác idegeit. 1-2 évet várni, hát a srác lehet hülyét kapna addig. D:
2011. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Feküdj le vele,és a következő kérdésre a válasz, IGEN TERHES VAGY :)
2011. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
00:32 LIKE XD
2011. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok,és a harmadik kérdésedre a válasz : lányod neve legyen benőke,érted a célzást,benő ke:)
2011. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha vársz vele még 1-2 évet akkor ő hagy ott.

ez már beteges amit te csinálsz.

egyértelmű, hogy szeret meg minden erre fosol.

Jobb partnered biztos nem lesz egy ideig, lehet soha aki ennyit vár.

Persze gondolom nem a szex miatt volt veled eddig, hogy majd lefekszel vele, és most se hagy ott ha nem dugtok, de ez egy idő után sz@rrá teszi a kapcsolatot.


De majd ha 20 év múlva visszagondolsz az első szexedre és az egy nyomival volt aki utána rögtön elhagyott majd megbánod.

2011. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15 éve pont ezt kérdezte egy ugyanilyen idős lány, szintén egy év után.Mi is javasoltuk,h ne várassa a fiút, azóta is együtt vannak, totál szerelmesen.
2011. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!