Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó kibékülős idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó kibékülős idézeteket tudtok vagy szövegeket?

Figyelt kérdés

Barátommal tuti kibékülünk most csak egy kicsit durcizik...xD És vmi szöveget légyszi adjatok már valami érzelmes kis aranyos kibékülős verset!!!

Köszi..:)

Nagyon fontos lenne!!


2009. ápr. 20. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Játékos vagy, mint egy nagy gyerek

legdurvább fegyvered

a békülésre képesség.

Ákos


Haragudni bárki tud, a megbocsátás a bátor tett.

Horrorra akadva c. film


Ha Igaz Szeretetet akarsz, tudnod kell megbocsátani.

Adam Jackson


És üzenem volt barátaimnak,

kik megtagadják ma nevemet:

ha fordul egyet újra a kerék,

én akkor is barátjok leszek

és nem lesz bosszú, gyűlölet, harag.

Kezet nyújtunk egymásnak és megyünk

és leszünk Egy Cél és Egy Akarat.

Wass Albert


Másoknak mindig bocsáss meg, magadnak sohasem.

Lucius Annaeus Seneca


Tudom, hogy azok a dolgok, amiket az ember a szerelemben elkövet, megmaradnak. Ha két ember együtt marad, az nem azért van, mert elfelejtik, ami történt, hanem mert megbocsátják.

Tisztességtelen ajánlat c. film


Remélem majd tudod hasznosítani valamelyiket:)

2009. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Eddig, hazugságban éltem, üresnek érzem a lelkem. Nélküled nincs bennem élet, ne vedd el tőlem a szíved. Nekem ez teszik.:) De ha valami mást akarsz akkor: [link]
2009. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!