Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki olyan idézeteket vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki olyan idézeteket vagy szövegeket írni hogy szeretem és ő is engem de még se lehet velem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem témához jön de remélem segítetek :)

Köszii


2010. márc. 17. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!láttam,hogy még nem kaptál választ,úgyhogy gondoltam segítek.Most már annyit keresgéltem,hogy kifolyik a szemem,de semmi használhatót nem találtam.Itt egy vers:



Beteljesületlen szerelem

Forró mámor éjjelén,

Együtt vagyunk te és én.

Mindkét szív egy ütemre dobban,

Téged szeretlek mindenkinél jobban.


Mikor úgy érzed,

Hogy a gondok elől nem menekülsz,

Gondolj arra kérlek,

Hogy nem vagy egyedül.


Melletted leszek

Történjen is bármi,

Mert szeretlek

És ezen nem változtat semmi.


Semmi nem áll útba,

Semmi nem akadály.

Két szerelmes szív,

Mely epekedik egymás után,

S talán egyszer valaha még egymásra talál...



Ha találok valamit,megírom

2010. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez dejóó:)

Köszönöm *.*

2010. márc. 17. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.:)Pár kedvenc idézetemet bemásolom,mondjuk nem mindegyik a kérdésre add választ,de remélem nem baj.

Amikor vele vagyok , amikor ölelem, amikor csókolom, amikor érzem az illatát, amikor fogja a kezem, minden probléma megszűnik körülöttem. Csak arra gondolok, hogy milyen jó vele. . . a pillanatra, amikor úgy csókol, mint még senki ezen a világon, amikor olyan szorosan magához ölel, mintha sohasem szeretne elengedni, úgy érzed te vagy a világ legboldogabb embere. Semmivel nem foglalkozol. . . . csak vele, csak a pillanatnak élsz. Nem gondolsz a rosszra, ami számíthat belőle, csak rá. . . egyfolytában. "

`Fáj minden pillanat, mit nélküled el kell töltenem,

Egy gyenge mondat vigasztal: egyedül jobb nekem.`

`Ígérem nem zavarok többé és mostmár végleg elmegyek,

Egy lány félre lép utadból, nem lesz játékszered!

Köszönöm a könnyes éjszakát,

Köszönöm, hogy szerethettelek

Egy világot törtél össze bennem

Ne hidd, hogy könnyen elfelejtelek!`

`Ha fájnia kell, akkor most fájjon. Mert előttem áll az élet és a lehető legteljesebben ki akarom használni. Ha választania kell, hát válasszon hamar. Én várni fogom. A várakozás fáj. A felejtés is fáj. De minden szenvedés közül a legrosszabb, ha nem tudjuk, hogyan döntsünk.`

`Nem voltál - ahhoz, hogy légy kicsit őrült - soha ilyen közel. Mégis mindig, távolról, józanul nézted, hogy nem érlek el. Voltam máskor is így... Egy mondat volna a híd. Mégsem jön, vagy útközben átalakul, és sosem segít. Ha lenne holnap jól tudnám, mit mondjak még az ajtódnál, hogy visszatarts, ne engedj el. Ha lenne holnap jól tudnám, de félek úgyis eldőlt már, hogy visszatarts,vagy engedj el.`

Remélem elnyerik a te tetszésed is...:)

2010. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szija :)

Nagyonjók ezekis :)

Bekerültek kedvencek közé :D

Ha még van írj majd ;)

Köszii (:

2010. márc. 17. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:

17:57-es vagyok:D

Persze még vannak,úgyanis egy egész gyűjteményem van belölűk még másolok be párat.


"Közelebb lépve hozzám, hosszan rám pillantott, és ez a nézés intimebb volt minden simogatásnál. A bőröm halványan izzani kezdett, mintha lenyeltem volna a holdat, és most a bőröm alatt világítana. Testemen minden szőrszál égnek meredt, a lélegzetem elakadt. És mindez egyetlen pillantástól."


"Boldoggá tesz az a tény,hogy mellettem vagy és láthatlak téged,de ha újra és újra csókolhatnálak, átkarolhatnálak,és ezzel összekuszálnám a dolgokat olyannyira,hogy ezzel mindent megkaphatok belőled,akármit,amit akarok,akkor boldogabb lennék.Az egy álomba illő pillanat lenne."



" Szerelmes voltam, de egy nap véget ért, bár megfogadtam nem sírok senkiért. Mégsem tudtam ott így elhagyni, hogy ne lásson engem úgy halkan sírdogálni. Csak álltunk veled! Istenem



"Lehet, hogy nem fog verseket írni hozzád, lehet, hogy nem fog minden egyes pillanatban rád gondolni, de neked adta lényének egy részét - azt a részt, amiről ő is tudja, hogy összetörheted."



Fáj minden pillanat, mit nélküled el kell töltenem,

Egy gyenge mondat vigasztal: egyedül jobb nekem.



Elmúlt a jó idő, megtört a rend. És néhány mondat, és egy nevetés dallama visszacseng Elmúlt a jó idő, elment veled S ami itt maradt azt nem nagyon kell nekem."



Aztán egy szép napon arra ébredek, hogy nem ő jár a fejemben, és rájövök, hogy túl vagyok a nehezén. A szívem súlyos sebet kapott, de majd begyógyul, és akkor majd újra tudok örülni az élet szépségeinek. Történt már velem ilyen, és fog is még történni, ebben biztos vagyok. Ha valaki elmegy, az azért van, mert jönni fog helyette valaki más - és újra rám talál a szerelem."



Búcsúzom Tőled Te barna srác, kit talán először szerettem igazán!

Búcsúzom Tőled mert a sors így hozta, lehet hogy a búcsút szerelem

okozta! Szerettelek Téged igaz szerelemmel és most fájó szívvel mindent

feledni kell! Üdvözöl: Ki Téged még most is szeret! őt soha-soha elne

feledd!!



Tegnap még te voltál a mindenem akiért feláldoztam volna az életem ma már nem vagyok más csak egy idegen mert neked már nem jelent semmit az a szó hogy szerelem...



:)

2010. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

*-*

Annyirajóók:D

köszii

2010. márc. 17. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen..Csak szolj ha még szükséged van idézetekre...xD
2010. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ide bármikor írhatsz ha van kedved/időd :D

Örülnék neki (:

2010. márc. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!