Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már, hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy valami erőpróbában (pl szkanderben) legyőztetek egy másik csajt?

Figyelt kérdés

Mondjuk barátnőt,vagy más csajt.

És milyen erőpróba volt,és mért?

Volt valami tétje is?

Ki lett a győztes?

Utána meddig volt beszédtéma?


2011. szept. 4. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, és a vesztesnek ki kellett nyalnia az összes barátnőt...
2011. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szkanderban volt, de abban még a fiúk zömét is lenyomtam, ergo az konkrétan szart sem ér.

Nem, nem volt tétje, csak unatkoztunk.:D

2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felni kitartó verseny volt, ahol 3. lettem. Kettő kondis csaj győzött csak le, ami szerintem nem rossz, mivel elég kicsi törékeny alkat vagyok. Volt aki meg se bírta emelni. A párom nagyon büszke volt rám, de ennyi. :)
2011. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hüvelyk szkanderban. De utána nem lesz beszéd téma mondjuk ha sima szkanderban elesel vagy csinálsz valamit akkor mondjuk 10 percig dumálnak róla és ennyi. :)
2011. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Megtudták, hogy kravozok, azóta mindig jönnek mindennel teljesen random támadásokkal, hogy na ezt védd ki!

Sosincs tétje. Mindig én győzök. :D Mikor egyszer egy 2méteres srác kapta el a nyakam és őt vágtam le a földre, arról sokáig beszélt a többi csaj, mert tetszett nekik. :D De kb ennyi.

2011. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha, volt már többször is. =) Mondjuk csak poénkodásból, ilyen random szkandermeccsek az osztályban. Fiúkat is előszeretettel győztem már le (pl. általános 3. 4. osztályban mindenkit tesiórán, komolyan.) meg nálam kétszer nagyobb lányokat is. ^^ Az ilyen köztudott, hogy erős vagyok így lány létemre. Néha előjön, vagy dicsekszem vele, kb. ennyi.
2012. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron egy kertipartyn felöntöttük masszázsolajjal a kis kertimedencét, és abban birkóztunk lányok. Végülis hoztunk egy szabályt, ami miatt csak én és az egyik barátnőm voltunk hajlandóak megmérkőzni. A barátnőm veszített, ezért a szabály szerint ki kellett nyalnia.

Elég sokáig beszédtéma maradt, mert videó is készült róla és felkerült a koli belső hálózatra.

2012. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja majd biztos ki is nyalt volna!:)

Ne ábrándozz, komoly válaszokat kérnék!!!!

2012. febr. 1. 17:16
 9/9 anonim válasza:
Szkanderben még a fiúkat is legyőzöm. Nem volt tétje. Nem volt beszédtéma, csak nem kötözködnek velem. :D Meg egyszer összeverekedtem egy lánnyal, ha ez erőpóbának számít. Én győztem és még mindig felemlegetik néha-néha. :)
2012. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!