Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúval akit lenyomtok szkanderben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
simán
2011. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Az nem kétséges, hogy ki fogja a nadrágot hordani...

Szerintem gáz nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát!

2011. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekkori nagy nagy szerelmemmel sokat szkanderoztam na meg birkóztam de engedtem mindég hogy lenyomjon XDD

Ha lenyom csak annyit mondj hagytam magam ne tudják hogy gyenge vagy

2011. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs olyan fiú akit én lenyomnék szkanderben.. De ha lenne nem járnék vele, folyton olyan bumfordinak éreznék magam hozzá képest.
2011. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben elfelejteném,bár a mai fiatalokra(f) sajnos általánosságban jellemző hogy a húgom agyonverné bármelyiküket fél kézzel.Nem sportolnak,nem végeznek semmi mozgást,a kétkezi munka büdös nekik aminek a következménye hogy egy teljesen férfiatlan dankóros életképtelen izé válik belőlük.Tisztelet persze a kivételnek mert van normális fiatal is,csak mint mondtam a többség vált sajnos ilyenné.
2011. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 napietus ***** válasza:
66%
nem :) nem vagyok gyenge női viszonylatban, de azért egy átlagos férfit nem tudnék lenyomni. tehát ha én lenyomom, akkor az már nagyon papírkutya :)
2011. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Az tényleg nem előny ha én lenyomom szkanderban de azért nem teljesen kizárt,hogy járnék vele.
2011. okt. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cottoncutee ***** válasza:
46%

én rá se néznék...

DE DEMMER!

2011. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy kapcsolat úgysem arról szól hogy 2 ember versenyezzen ki az erősebb...

Az a szerelemről,szereteről szól...

Én az első fiúmnál erősebb voltam. Kinézetre nem tűntem erősebbnek...

De én voltam a bátrabb. S mikor megakarták verni akkor is én védtem meg. (jött szmbe 1 pasi s nekitapasztotta a falnak,mire én vállon csiptem,elrántottam h hagyja csak az én pasim) ,fura volt de nem érdekelt. :)

2011. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne :) ! Az nem jelent semmit ! Fő hogy legyen helyes :P meg kedves ! Több nem kell !
2011. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!