Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha egy lány és egy fiú összejön, akkor a barátokkal már nem is foglalkoznak?

Figyelt kérdés
A baráti körben úgy alakult, hogy most nekem nincs barátnőm. Nem irigykedem, de már szinte idegesítő, hogy csak akkor megyünk el egy sörre ha a haver csaja éppen nem ér rá a haverral lógni. Nekem is volt barátnőm, de attól még megtudtam mondani a lánynak, hogy bocs de most elígérkeztem máshová, de ha akar jöhet ő is.
2011. szept. 4. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is ezt tapasztalom, sőt még akkor is ez van, ha nem járnak, csak szerelmesek. Egyik lány haverom is ezt csinálja már egy ideje, mindenki fejére vastagon szarik, ha a közelben van a srác. Baromi idegesítő tud lenni.
2011. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos másnál is így van. A féltékenység nagy úr. De könyörgöm: bizalom nélkül milyen már egy kapcsolat? Miért kell megszakítani a barátságokat, amik előtte jól működtek. Sok lány barátom veszítettem el, mert a barát kisajátította őket (ami hosszú távon visszaüthet).
2011. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az élet! A korral jár, meg ember függő is. Valahol az aranyközépút lenne a legjobb itt is szerintem.
2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy hasonló esetem. A két legjobb barátnőmnek van barátja. A legjobb barátnőmet ha felhívom, hogy merre vagy, tudunk-e találkozni, általában a barátjánál van. Ami nekem furcsa, hogy a másik barátnőm úgy áll a dolgokhoz, hogy ő ha találkozik a barátjával, akkor inkább kettesben, mintsem társaságban. Persze, néha előfordul, hogy a barátja haverjáékkal van, de olyan sosem volt még, hogy mondta, menjünk mi is.

A másik barátnőmmel és a barátjával meg volt beszélve tegnap estére egy koncert, mentünk bulizni. Na most a lány, azt mondta, nem akar jönni, minek, úgy is csak gyertyatartó lenne. Nem igazán értem, a barátnőm sem. Ő azt mondja, hogy azért, mert szerelmes, nem hanyagolja el a barátait, és szerinte simán lehet közös programokat is szervezni. Szerintem is.


Én nem szeretnék ilyen lenni. Ha majd lesz barátom, úgy szeretném, hogy legyenek délutánok, esték, amikor a barátnőimmel vagyok, illetve a baráti társasággal, míg máskor csak kettesben, illetve a barátom és az én baráti társaságom együtt. Szerintem ez lenne az aranyközépút.

16/L

2011. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem is amíg volt barátnőm addig is szórakoztunk a haverokkal. Nekem jól is esett ha a haverokkal elmentünk egy sörre mert szeretem a férfi malackodásokat. Persze ha akart, a barátnőm is jöhetett, de azt sem bántam ha nem. Egy héten kétszer pár órát ki tudtam bírni nélküle is. És persze azt is megértettem, hogyha a barátnőm nem ért rá velem lenni, mert a barátnőivel kellett menjen valamerre.
2011. szept. 5. 08:08
 6/14 anonim válasza:

hát jah sokan vannak így.

csak ha egyszer véletlen szakítanak, akkor meg sírhat magában mind2 fél. mert nekem nem lenne pofám újra visszakönyörögni magam a haverokhoz

2011. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

egy komoly kapcsolat olyan, mint egy házasság.

a szüleid sem járnak minden nap inni a haverokkal jó esetben.

ha 14 éves szellemi szinten lennék, nekem is rosszul esne, hogy a haverom több időt tölt a szerelmével, mint velem.


szerintem egy normális párkapcsolat ezerszer többet ér, mint egy szimpla barátság, hiszen normális esetben a felek nem csak dugni járnak össze.

2011. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy "szerelem" sem ér annyit, mint egy IGAZ barátság..Pláne nem egy kamaszkori kis kapcsolatocska)gondolom a kérdésben is ilyenről van szó).Mert még egy 10-20 éves házasságra azt mondom OK, az tényleg egy komoly kapcsolat/kötelék.

Az én barátnőm is ilyen volt, számára csak a fiu létezett, semmi más.Azóta szakitottak a barátjával, és nincs senkije.Se szerelme, se barátja. Merthogy én nem kértem belőle többet, az biztos.

2011. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

hát egy "szerelem" nem is, de egy szerelem már igen.

tudod, épp ezt fejtegettem az előző hozzászólásban.

párkapcsolatnak én azt nevezem ahol a felek szeretik egymást szeretettel és szerelemmel is, bíznak egymásban, és emellett legjobb barátok.

minden más felesleges időelbaszás.

2011. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egy családban is van a férjnek is meg a feleségnek is barátja. Az más, hogy nem járnak olyan gyakran valamerre velük, mert hát kell dolgozni meg minden...de ez nem azt jelenti, hogy nincsen nekik barátjuk. Sőt vannak családi barátok is akikkel már gyakrabban ülnek össze kikapcsolódni.
2011. szept. 6. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!