Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hétig ismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hétig ismerkedtem egy férfival, mire végül megkérdezte: akarok-e alkalmi kapcsolatot. Nooormális?

Figyelt kérdés
Találkoztunk a 2 hét alatt 3x, meg sokat SMS-eztünk,és e-maileztünk. Pár nap után már áradozott, hogy milyen rendes vagyok, meg kedves, meg hogy ilyen lánnyal még nem találkozott... Aztán pedig elsütött egy olyan kérdést, hogy alkalmi kapcsolatban benne lennék-e? Mondtam, hogy majd ha fagy. Beszélni sem akarok vele azóta, de ő keres. De valahogy hiányzik is mert aranyosnak TŰNT, ám most hogy ezt tudom róla, látni sem akarom.
2011. okt. 16. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy csak szexpartnert keres! Nem baj az! Dugni dugtok, de se te, se ő nincs semmire kötelezve! Ennek is megvannak az előnyei!
2011. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Hagyd a fenébe. ez egy simlis linkóci tróger alak. Nehogy bedőlj neki!


Mondd meg neki, hogy te is nagyon szimpinek találod és színesen leszel együtt vele, elhívhat ide-oda, fizethet egy kis pizzát vagy mozit, DE TE A HÁZASSÁGIG VÁRSZ A SZEXSZEL!!!! :D:D


LOL! Az ilyenek ezt érdemlik!

2011. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt akar nyilván, de ilyesmire nem vagyok vevő...
2011. okt. 16. 16:30
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

nem normális, jól tetted, hogy elküldted.

ne legyél senki unaloműző tárgya..

2011. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnél van pár varázsszó, úgymint: szeretlek, különleges vagy, te vagy a leg...bbb, melletted fiatalnak/boldognak/férfinak érzem magam, el fogok válni stb. Gondolta bepróbálkozik nálad is, ha igent mondasz a szexre egyből, az jó, ha megbotránkozol akkor meg udvarol még egy kicsit, aztán előbb-utóbb csak beadod a derekad, addig meg lebegteti előtted a komoly kapcsolat és esetleg házasság mézesmadzagát.
2011. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon kedvesnek tűnt.
2011. okt. 16. 16:32
 7/20 A kérdező kommentje:
16:32-es, épp ezt csinálta amit írtál... Csak ő nem házas (legalábbis ezt mondta).
2011. okt. 16. 16:34
 8/20 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy rég volt kapcsolatban, vagy olyan lányokkal volt mostanában dolga akikkel alkalmi kapcsolatokkal indult, és most nem tudta hogy kell viselkedni ilyen helyzetben. LEhet olyan típusú csajokkal volt dolga akiknek ez jött be.. Lehet hogy ettől még ő egy nagyon rendes, aranyos ember csak nem tudja hogy kell viselkedni, egy ilyen szituban. Lehet hogy rájött hogy elbaltázta, de még mindig nem tudja hogy is kéne közelednie,de mivel tetszel neki, próbálkozik a maga módján.. ha érdekel, próbáld kideríteni így van e, beszélgess vele, mond el neki hogy te komoly kapcsolatot akarsz stb, ha ekkor is az alkalmival jön, akkor tényleg felejtős!
2011. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ne légy naiv
2011. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

most szeretet-kedvesség hiányod van, de az nem azt jelenti, bele kell menni valami rosszba! ne alkudj! majd lesz egy rendes kapcsolatod, ne félj..


"Nincs alku - én hadd legyek boldog!

Másként akárki meggyaláz

s megjelölnek pirosló foltok,

elissza nedveim a láz."


József A.

2011. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!