Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyumnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyumnak? Hogy mondjam el anyumnak hogy én kiszoktam verni? Meghogy borotválom és a tangájába beleszoktam verni? Szerintetek létci segitcsetek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 12:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hány éves vagy? elöször is?
2011. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orultseg lenne elmondani .... a tangas dolgot meg hanyagold az allati ciki. Ennel mar az il jobb *bar nem javaslom(, ha valakinek a szaritojarol lelopsz egy tangat.
2011. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 ésves fiu vagyok de aza baj hogy ara izgulok fel hogy mit csinálna velem akor és ja
2011. szept. 5. 12:38
 4/12 anonim válasza:

Hát figyeld.ez attól is függ,hogy anyud mennyire nyitott veled kapcsolatban. de miért akarod elmondani? én a helyedben keresnék egy olyan csajt,akit imádok,és aki pont az esetem. és inkább rá kéne gondolnod közben.

ha meg mégis neki akarod elmondani,akkor szerintem csak azt,hogy önkielégítést végzel,esetleg azt,hogy borotválod. Esetleg majd később mond el azt is,hogy az ő tangájába.

Első voltam :)

2011. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de ugy hogy mien szavakal mondjam el meg anyum is elég nyitot elötem:D
2011. szept. 5. 13:07
 6/12 anonim ***** válasza:
minek akarod elmondani? 18 vagyok és nem mondtam neki:D
2011. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hogy tudja de nemtudom mien szavakal mondjam el
2011. szept. 5. 13:11
 8/12 anonim ***** válasza:
kamukérdés...
2011. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem kamu!
2011. szept. 5. 13:30
 10/12 anonim válasza:

Aaaa ez már fájttttt!!!

Ilyen nagt hülyeséget csinálniiiii! XD

Majd amikor anyád teherbe esik tölled majd akkor nyavajogj xDDD

2011. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!