Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzekrá egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzekrá egy lánynál arra, hogy zsidó e vagy sem?

Figyelt kérdés
nem akarom megbántani mert járnék vele,ha nem zsidó.
2011. szept. 5. 19:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
hát... akkor én a helyedben a családod miatt szégyenkeznék. :DDD
2011. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
57%
Zsidó-e vagy? :D
2011. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szégyenkezek miattuk:D Mindenki eldöntheti magának, hogy gondolkodik. Engem erre neveltek, és én is erre fogom nevelni a gyerekeimet.
2011. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

'hát... akkor én a helyedben a családod miatt szégyenkeznék. :DDD'

Ott a pont.

2011. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
89%
Te nagyon sötét vagy kérdező. Shalom.
2011. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
58%
Mesélj neki arról, hogy a nagyapád SS tiszt volt és hazahozott Németországból két mázsa ingyen szappant, aztán figyeld a reakciókat:D
2011. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%
Pont ide, pont oda, nálunk ez így megy és nem változtatunk rajta:D
2011. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
20:03, mire? Arra, hogy ismeretlenül is rühellni kell valakit azért, amiről nem tehet?
2011. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm anyai ágon zsidó származású. Együtt szidjuk a szabadkőműveseket :D
2011. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
61%

Jajj, miért csináltok "faji" kérdést a dologból? :D:D

Nyilván gond, ha csak ennyi miatt nem járna vele, de lehetnek más indokok is :)



Mint minden párkapcsolatban, szükség van azonos értékekre és gondolatvilágra, másként nem megy.

Lehet hogy az ellentétek vonzzák egymást, de pl egy buta és egy okos ember soha az életben nem lenne jó párkapcsolatban, de biztosan nagyon frusztráló lenne az is, ha mondjuk egy ezós és egy tudós kerülne össze.


Ha alapvető szakadékok vannak az emberek közt akár csak szokások alapján is( nem is kell a vallásig elmenni), akkor valószínűleg a kapcsolat hamar véget ér, és könnyen lehet,hogy mindketten sérülnek.


Én amúgy az őszinteséget ajánlom, egy kellemes beszélgetés közben kitérhetsz a hitkérdésekre.

2011. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!