Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzekrá egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzekrá egy lánynál arra, hogy zsidó e vagy sem?

Figyelt kérdés
nem akarom megbántani mert járnék vele,ha nem zsidó.
2011. szept. 5. 19:52
1 2 3 4
 21/39 Walk With Me ***** válasza:
100%
Szerintem az embert kell nézni és nem a származását. Amúgy meg mikor magyar feltalalálókról van szó, gondolom azért Wigner Jenőt, Teller Edét, Neumann Jánost senki sem szégyenli... vagy igen? Senki sem tehet arról, hogy milyen etnikumú, ez alapján nem szabad megítélni valakit. Tudom, hogy így "genetikailag" anyai ágon megy ez a dolog, szóval ha gyerekeitek lesznek (amit ilyen hozzállással kétlek) akkor Ők is zsidók lesznek etnikailag, de ez kit érdekel? Ha valaki rendes ember, akkor miért érdekel? Ha rólad kiderülne, hogy pl. felmenőid között zsidó volt, akkor felkötnéd magad?
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Walk With Me ***** válasza:
100%

Ja, a kérdéshez még annyit, hogy valami ilyesmi:


Te: - Lehetne egy indiszkrét kérdésem?

Ő: - Persze

Te: - De nem szeretnélek megbántani, csak mégis kíváncsi vagyok rá...

Ő: - Mondd

Te: - Zsidó vagy?


ennyi.


Amúgy zsidónak lenni nem feltétlen vallást jelenti, ugyanis Ők egy népcsoport, a vallásuk a judaizmus, ennek is van sok ága... nem biztos, hogy ha valaki etnikailag zsidó, akkor vallása is az, tehát a világnézetet nem kell idekeverni. :)

2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
14%
Nem kötném fel magam, mert aki felköti magát az gyáva. De el lennék keseredve.
2011. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%
Walk With Me, ha ilyen profi vagy, mondd már el nekem légyszíves, hogy hányadik ágig számít ez.:D
2011. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
43%

Illetve hülye vagyok...

*hányadig generációig

Ez értelmesebb.

2011. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
71%
nálam úgy jött ki a dolog, hogy valami zsidós viccet meséltem, és elküldött a k*rva anyámba, és elég keményen megütött.. köpni-nyelni nem tudtam... aztán beletelt egy-két órámba, amíg rájöttem...
2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Walk With Me ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, csak azt, hogy anyai ágon "terjed". Ha egy zsidó anyának lesz egy lánya, akkor az Ő gyerekei is azok lesznek és az Ő lánya is tovább tudja adni... nem tudom van-e valami megkötés, hogy hány generáció, hiszen a lány ugyan úgy zsidó, mint az édesanyja vagy nagyanyja. Legalábbis én így tudom.


Amúgy ha jól emlékszem töri órára, akkor a 3. birodalomban olyan rendelkezés volt, hogy akinek a nagyszülei között van zsidó azt deportálják.

2011. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
46%
20:15-ös vagyok. Azt nem írtam, én apai ágról sváb vagyok, ezért vannak is akik utálnak, de ezt én elfogadom, mindenkinek joga van hozzá:)
2011. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
43%

Oké, akkor én már nem vagyok zsidó "hivatalosan".:D

Kösz!

2011. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

sajnos, nem sajnos, bennem ilyen vér van...

szerb, szlovák, sváb, zsidó, cigány. na most akkor én többszörösen kössem fel magam, vagy épp melyik vérvonal miatt?

2011. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!