Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy fiúra, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom egy fiúra, de szörnyen félek is tőle, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most nem azért szeretnék egy fiút,mert mindenkinek van,és,hogy bírjak feszülni,hanem,hogy legyen velem valaki :)hogy mellettem legyen!Tudom,hogy fiatal vagyok még,de akkor is.Mindenkinek összejön,és olyan jó látni,hogy a barátnőim boldogok meg szereti valaki őket.És ha megyünk bulizni(egy hónapba egyszer)!akkor barátnőim elmennek fiúkkal és meg magam maradok,persze szólítanak le fiúk,de hát...csak olyanok,akik csak azt...1.Na és attól félek,ha lesz,akkor mit fogunk csinálni?Miről tudunk majd beszélni?Nem vagyok bőbeszédű,ha fiú is van köztünk,akkor lefagyok,és eléggé kellemetlen,hogy csak hallgatok.2.kevés olyan fiú van,aki nem akarja 2 hét után a szexet,az a második dolog,amitől rettegek :( Mit tegye,hogy ne féljek?Ám középsulis lettem,van egy fiú az osztályba aki tetszik,én is neki,de hát 1 fejjel kisebb,és hát...rosszul néznénk ki,meg nem is illünk össze :(mit csináljak?Válaszokat előre is köszönöm!15/L
2011. szept. 6. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Mindenképp keresd a társaságát, akár a büfénél, vagy akárhol:)

Egyénként hány évesek vagytok?:)

2011. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt, hogy mindenkinek összejön a párkeresés! Plussz azzal ne törődj, hogy alacsonyabb nálad! Ha alacsonyabb akkor mi van? Ne másoknak akarjatok megfelelni hanem magatoknak! Azzal meg ne törődj, hogy miről fogtok beszélni az majd jöön magától!
2011. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél egy állatot, úgyis ha öregszik a pasi majom lesz.
2011. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mivel még vannak benned kétségek nem vagy felkészülve egy kapcsolatra. Várj pl. jövőre. A fiú megnő és értek is...
2011. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én 15 éves,egyik barátnőm 16 másik 17 :)
2011. szept. 6. 20:26
 6/14 A kérdező kommentje:
20:26 feldobtad az estémet,köszönöm!
2011. szept. 6. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
hol laksz? Lehet én vagyok az a fiú :D
2011. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem mondom meg :P nem nem te vagy! :)
2011. szept. 6. 20:31
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Barátnőid 16-17, így nem gáz, ha neked még nincs senkid. Ne azért legyen fiúd, h legyen valaki melletted, hanem azért, mert szereted és szeret téged! ;)


29/F

2011. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
honnan tudod? :) vannak véletlenek :P
2011. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!