Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam 16 éves és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiam 16 éves és még nem érdeklik a lányok. Van más is így vele ennyi idősen, vagy aggódnom kellene miatta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Rendelj neki pár call-girl-t.
2011. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Elképzelhető, hogy a közeljövőben meglepetések érnek majd.

De az is lehet hogy csak szimplán későn érő típus.

Esetleg megpróbálhatnál beszélgetni vele erről.

2011. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

A verzió, b*zi

B verzió, érdekli, csak úgy érzi, nem te vagy az, akivel ezt meg fogja beszélni.

2011. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A fiuk sem érdeklik.

Viszont bármennyire is nehéz egyeseknek megállni, csak a normális válaszok érdekelnek és ne abból induljatok ki, hogy ti is fiúkkal kezdenétek.

2011. szept. 6. 21:09
 5/11 Pinocchio ***** válasza:
47%
Az milyen lenne ha kiderülne hogy nem mindenki egyforma?Besz@arás mi?Ez kb. az ő dolga senki másé.
2011. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
szerintem meg érdekli őt a csajegok, csak nem hozza tudomásodra :)
2011. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól mér érdekelhetik a lányok hogy nem azt hallod tőle állandóan hogy "de jó csaj, úgy megb*sznám".

Én se a szüleimmel beszélem meg hogy melyik csaj tetszik és melyik nem

2011. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
18 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm, és nem vagyok b*zi!! De nekem egyenlőre nem is kell, mert előbb ki akarom járni még ezt az egy osztály, és utána csajozni. Miért? Azért mert nekem a szüleim nem nyomnak pénzt a kezembe azért mert nyújtom a tenyerem, pedig meg tehetnék, nem vagyunk szegények. Elég rosszul érezném magam, ha nem tudnám elvinni sehova a barátnőmet, vagy venni neki valamit. Ami pénzem van, azt is nyáron keresem, de kb decemberre elmotorozom, elcigizem az összeset. Ezért nem is keresem a lányok társaságát, ha kezdeményezne is egy lány, akkor is elgondolkodnék rajta hogy összejöjjek e vele.
2011. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pl én 17 éves vagyok, és én se hozom édesanyám tudomására, de bizony érdekelnének....érdekelnek
2011. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát sztem őt ziher erről ne kérdezd meg ha el akarja mondani akkor mondja. Te tudasd vele ha baja van veled megoszthatja bármi is legyen.


Lehet fél, lehet tényleg meleg bármi történhet. Lehet kicsi az önbizalma vagy nincs olyan csaj aki tetszene neki.. st stb stb. Így látatlanba bármi lehet.


Az a fő elmondom még egyszer ne aggódj érte de mondd meg neki bármi van te mellette állsz.


Én amúgy 20 éves vok és 3 hosszú kapcsolatom volt és őszintén 1ről beszéltem és azt is nagynénémnek én nem a szüleimmel szoktam megbeszélni a csaj ügyeimet.

2011. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!