Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktátok puszilgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktátok puszilgatni a barátotok popsiját?

Figyelt kérdés

a barátnőm szerint ez normális de szerintem nem

17L


2009. szept. 29. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szoktam.
2009. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én ha úgy adódik szoktam :) de nem mindennapos

és szerintem semmi rossz nincs benne, és ameddig őt nem zavarja...

imádom a fenekét, olyan kis helyes, imádnivaló (L) :)

21/L

2009. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordul...de nem értem, hogy szerinted miért nem normális. Végül is a szerelmed, nem?
2009. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam,meg harapdálni is,persze nem olyan helyzetekben,hogy megyünk az utcán és hopp egy puszi...XD Hanem ha úgy adódik,mondjuk ha maszírozom a hátát,meg ilyesmik!:D
2009. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

nah, hát én is ilyen masszírozásnál szoktam vagy ha hason fekszik alsónadrágban :3

2009. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem párom imádja ha puszilgatom

semmi nemnormális nicns benne..nincs olyxan tesrésze amit ne puszailgattam volna még végig már milioszor (kölcsönös persze)

22/L

2009. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem. de még más nőismerősömtől sem hallottam, hogy ezt csinálná a barátjának...
2009. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

attol hogy nem hallod már nöismerősödtöl,attol még nem jelenti azt hogy nem csinálja senki


nekünk sem az a téma ismerősökkel,hogy "tegnapeste 69 közben egymás fenekét is nyalogattuk,meg...)

attol mert csinálunk vmit,nemkell nagyvilág elé tárni...egyrészt magánügy,másrészt sokan fujjognának

2009. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális:)) én is szoktam sőt harapni is:Pkemény és formás és az övé,szóval miért ne tenném? gondolom neked még nem volt olyan barátod akivel ezt megtehetted vna...(ha tévedek,bocsi):D
2009. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Puszilgatni nem szoktam ugyan,de picit hele szoktam harapni néha,meg rácsapok finoman :D
2019. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!