Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örömlányhoz járni immorális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányhoz járni immorális?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha az anyagi oldalát nézed,normális,és gazdaságossabb mint egy feleség,vagy élettárs.
2011. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sovietunion ***** válasza:
45%

Az életstílus barátom, életstílus!

De nem para:D csal legyen nálad money:D

2011. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem! Mert undorító:D Belegondolok hogy előtte hány f*sz járt benne:S 18F
2011. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

szerintem nem. mai világban kit érdekel. a nő meg szabad akaratából döntött így.

az más kérdés, hogy sztem undorító vkibe beledugni a farkad, akiben naponta 8-an járnak. de ez egyéni ízlés kérdése.

2011. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1. akkor respektet értél el nálam hogy az valami hihettelen!!:D

múgy ha luxusribihez mész azt biztos nem kefélték annyit és az higiénikusabb.csakhát drágább

2011. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az örömlányok között is van igényes, nem mindegyik hivatás szerűen űzi ezt a mesterséget ( Egyetemista lányok egy kis része ebből a pénzből fizeti a tanulmányait ). Legalább bevalja hány emberrel is volt dolga az nap, míg a barátnő, feleség ha olyan akkor ezt szépen eltitkolja.

Valaki igénybe vegye a szolgáltatást és kapcsolatban van az a kapcsolat már a nullán van.

Létezik olyan ha a felek ezt előre megbeszélik, változatosságot vigyenek a kapcsolatukba.

Személyiségtől függ.

Én ezt a szolgáltatást nem venném igénybe, még ingyért sem!

2011. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én pl rendszeresen járok :D egyáltalán nem gáz... olyan mint 1 darab hús
2011. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 full twirl ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem immorális, sőt engem immortálissá tesz.
2011. szept. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!