Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a kis piros izék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a kis piros izék?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy borotválkoztam ott lent (fiú vagyok...), és kis piros körök jelentek meg, meg van amelyik hasonlít pattanásra, kis kidudorodás és nem valami szép látvány egyik se, van belőlük néhány.

Mi lehet az? Hogy tudom eltüntetni?


Előre is köszi.


16/F


2011. szept. 6. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gabonakörök v2.0
2011. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ott érzékenyebb a bőr,nem csak neked,mindenkinek.Felsértetted a felső hámréteget és ilyenkor ez van.Lehet,hogy hülyén fog kinézni,de ha borotválás után behintőporozod,akkor nem lesz ott a sok kis ragya...legalábbis én így szoktam.

23/L

2011. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

1 nem tudsz borotválkozni,már megbocsáss MERT

- nem jó irányba huzod a borotvát(szörszál irányba kell,szal lefelé)

-rakj rá arcszeszt

2 az irritáció,ha elsöbb csináltad akkor azért van mert felsértetted a bört,majd elmulik..

3 borotváld sürübben,és majd megszokod..és eltünnek by Nesh

2011. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb szálirányban borotválkozz.
2011. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.) mi a f*sznak akartok s*ggcsupasz farkat? egy halom csaj ismerősöm elmondta hogy nem tetszik nekik.

2.) a szőr vagy befele fordult és befele nő, vagy szörtüsző gyulladás, vagy allergia

2011. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség!Én hiába borotválom szálirányba,akkor is kipattogzik...
2011. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem borotválom a lomposom, mert egy rossz mozdulattal elveszthetem a jóbarátom, és a társát aki 2golyó és a zsákomban van
2011. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rasztázni szoktam a gyepet, sokan kedvelik. Esetleg próbálj meg villanyborotvát v hajnyírót
2011. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!