Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy miközben vakarom a szemem belsejében azt a kis piros valamit (mert allergiás vagyok, és viszket), akkor olyan érzésem van, mintha felizgulnék? : D

Figyelt kérdés
A topik nem a legmegfelelőbb, de nem találtam jobbat. Hülye kérdés, de ezt érzem :D
2011. szept. 6. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Csernobilban születtél?
2011. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
WTF? :o
2011. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
OMGXD
2011. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kell ilyen válaszokat írni...

Kevés embernél, de előfordulnak ilyen dolgok, egyszer olvastam olyat, hogy egy nőnek attól lett orgazmusa, hogy a fülét vakargatta.

Azokról az esetekről meg biztos hallottatok, mikor valakinek olyan betegsége (azt hiszem, hogy az már az) van, hogy naponta 20-30x képes elmenni, telefoncsörgéstől, meg minden egyéb természetes dologtól...

2011. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Húha. O.o Durva.
2011. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 orikon ***** válasza:
29%
fuckyeah gyanús....
2011. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
42%
Ha vakargatod felizgulsz, ha megnyomod beszarsz ez tudományosan bizonyított tény...
2011. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!